Реабілітаційний центр
у Івано-Франківську
0800 339 863 Приймаємо онлайн-заявки цілодобово
viber alc alc

Мова:

Звернення директора

Звернення директора

Вітаю, дорогі друзі!

У мене до вас одне просте запитання. Чи влаштовує вас факт, що ви самі або дорога вам людина зловживає алкоголем, приймає наркотики або залежить від азартної гри? Якщо відповідь негативна і ви шукайте хороший центр реабілітації, який дійсно допоможе вирішити проблему – «ПРИНЦИП+» відмінний варіант.

Мене звуть Денис, я генеральний директор реабілітаційного центру «ПРИНЦИП+». Спеціалізуюся на боротьбі з наркотичною, алкогольною та ігровою залежністю. За час роботи, в нашій установі сформувалася команда зі справжніх профільних фахівців, які є діючими психологами, психіатрами, неврологами, наркологами, психотерапевтами і т.д. Їх професіоналізм підтверджений відповідною освітою та досвідом роботи.

Крім того, кожен співробітник ставить перед собою мету забезпечити максимально комфортне перебування пацієнтів в центрі і полегшити проходження кожного етапу реабілітації. Наші стаціонари відповідають всім нормам і повністю укомплектовані сучасним обладнанням.

Кожен етап лікування, пацієнти оточені турботою, увагою і всі їх дії перебувають під контролем. Ми не приховуємо і не спотворює інформацію про стан здоров’я, процес одужання, прогнози на майбутнє і час, який необхідний для повного позбавлення від залежності.

Звертайтеся в Наркологічний центр «ПРИНЦИП+» і будьте впевнені, що отримаєте всю необхідну допомогу в подоланні психологічної недуги.


  • м. Івано-Франківськ,
    вул. Целевича 16д

  • info@pryntsyp.if.ua

  • 0800 339 863
    viber alc alc
КОНСУЛЬТАЦІЯ ЛІКАРЯ