Реабілітаційний центр
у Івано-Франківську
0800 330 359 Приймаємо онлайн-заявки цілодобово
viber alc alc

Мова:

Залежність від солей

Залежність від солей

Формування наркотичної залежності в людини відбувається дуже швидко і несе за собою руйнівні для організму наслідки. Останнім часам на просторах наркотичного ринку з’явився новий препарат під назвою «сіль». Він розповсюджується дуже легко, і люди, які не мають наркотичної залежності, навіть не розуміють, що у їх місті активно торгують наркотиками. Ви можете побачити напис «Купити сіль для ванни» на стінах вашого будинку та не знати, що це код наркоторговців, а не пропозиція купити засоби гігієни.

Наркотик «Сіль», що це таке

Сіль – наркотик, що відносно нещодавно почав розповсюджуватись. Цей психотропний препарат – синтетична речовина, виглядає як порошок. Його медична назва – метилендіоксипіровалерон (скорочено МДПВ). Препарат є сильнодіючим стимулятором і руйнує нервову систему. Сіль розповсюджена у формі пігулок, порошків та розчинів. Наркотик простий у своєму використанні, але дію на організм чинить величезну, викликаючи сильну психічну залежність. Розглянемо послідовність дії цього препарату.

 1. Прийнявши наркотичний засіб, людина втрачає зв’язок з реальністю.
 2. Поступово людина вже не здатна керувати власними рішеннями, емоціями.
 3. Далі відбувається зниження розумової діяльності та дегенерація.
 4. Від двох до чотирьох годин триває ейфорія від наркотику. Людина відчуває себе всемогутньою, якщо доза була невеликою, то відбувається стимуляція мозку.
 5. Після ефекту ейфорії наступає параноїдальний синдром. Під дією засобу гинуть нервові клітини, і наркозалежний починає страждати від галюцинацій.
 6. Далі людина може знепритомніти, мати проблеми з пам’яттю, судоми та перестати контролювати кінцівки.

Важливо зазначити, що кожен організм реагує на речовину індивідуально, тому поміж вищеперерахованих симптомів можуть з’явитись й інші, ще небезпечніші для людського здоров’я.

Наслідки вживання солей та інтоксикація

Як і будь-який наркотик, вживання солей має для людини жахливі наслідки. Не дивлячись на те, що ці препарати іноді вживають для швидкого схуднення, і вони не є такими забороненими, солі все одно потужні наркотичні речовини. По-перше, наслідки вживання цього наркотику дуже поступові. Але які б особливості не мав ваш організм, рано чи пізно солі дадуть про себе знати. Їх дуже важко вивести з організму, що спрощує передозування. Після приймання солей у людини можна виявити:

 • розвиток хронічних захворювань (через порушення захисної функції організму);
 • руйнування психічного та емоційного стану людини;
 • знищення клітин головного мозку;
 • втрата людиною свого соціального статусу.

Як поводить себе людина під солями? Помічається значна гіперактивність. Наркоман може дуже швидко говорити речі, які не мають жодного сенсу, хоча йому вони будуть здаватись логічними та поступовими. Ще ознаками вживання цієї речовини вважають галюцинації (зорові або ж слухові), при яких людина поводить себе дуже агресивно. При інтоксикації хворі можуть не пам’ятати як їх звати та іншу особисту інформацію, можуть мати пробіли в пам’яті. Потім поступово розвивається параноя, і як наслідок повна апатія. Люди, які вживають солі, схильні до здійснення різних протизаконних дій, дуже агресивні і небезпечні для навколишнього соціуму. Саме тому дуже важливо почати правильне лікування наркологічного захворювання. Тільки спеціалісти здатні повернути таку людину до нормального існування. Солі також є небезпечними наркотичними засобами через свою доступність. Купити їх можна як через посередника, так і просто в інтернеті. Маленька ціна дає змогу назбирати гроші на такі речовини навіть школярам. Буквально за декілька вживань вже формується залежність, а через дію на психіку багато наркоманів молодого віку покінчили життя самогубством. Пам’ятайте, якщо Ваші рідні, друзі або знайомі були помічені за вживанням солей – вони потребують негайної допомоги спеціалістів!

Лікування залежності від солей

Залежність від солей лікується тільки одним методом – проходження реабілітації у спеціальних клініках. Центр реабілітації «Принцип+» здійснює лікування наркоманії Івано-Франківськ. Слоган центру – «Принцип бути тверезим». Навіть якщо пацієнт приймав солі не більше 1-2 місяців, він потребує серйозної допомоги. Ми лікуємо залежність у кілька етапів. Спочатку це детоксикація – позбавлення організму від небезпечних речовин, що сприяли його руйнуванню. Потім реабілітація – відновлення психічного стану пацієнта за допомогою спеціального курсу. І останнє – це адаптація до нормальних умов життя. Її проводять кваліфіковані психологи, що допоможуть людині повернути своє місце у соціумі. Центр реабілітації «Принцип+» надасть вам якісне лікування наркоманії,  ціни послуг Ви можете дізнатись, зателефонувавши або написавши нам.


 • м. Івано-Франківськ,
  вул. Целевича 16д

 • info@pryntsyp.if.ua

 • 0800 330 359
  viber alc alc
КОНСУЛЬТАЦІЯ ЛІКАРЯ