Реабілітаційний центр
у Івано-Франківську
0800 330 359 Приймаємо онлайн-заявки цілодобово
viber alc alc

Мова:

ЛСД що це і як впливає на організм

ЛСД що це і як впливає на організм

Руйнівна дія наркотиків на організм людини ні для кого не є секретом. Наслідки вживання наркотичних засобів спостерігаються абсолютно у всіх органах та системах наркозалежної людини. Інколи навіть одноразове вживання має вельми плачевні результати.

Чому люди починають вживати наркотики

Існує ряд причин, які підштовхують людину до небезпечних експериментів з такими речовинами. Серед основних факторів:

 • цікавість та бажання випробувати нові відчуття;
 • стимулювання творчих ідей;
 • бажання бути прийнятим до компанії;
 • прояв незалежності або протипоставлення себе соціуму;
 • спроба піти від негараздів.

Але жодну з названих причин не можна вважати вагомою для того щоб змінити своє життя в гіршу сторону.

Що таке ЛСД

Цей потужний напівсинтетичний препарат може мати форму пігулок та капсул, тобто його вживають перорально. Часто ЛСД просочують папір, який розділяють на маленькі шматочки, кожен з яких дорівнює еквіваленту однієї дози. Якщо наркотик має форму рідини, його вживають с цукровим кубиком.

Дія препарату починає може проявлятися від 20 хвилин до кількох годин. В цей час може здатися, що наркотик не діє, тому наркомани часто приймають повторну дозу, що може призвести до важких ускладнень.

Ефекти вживання ЛСД, які називають «трипами», можуть тривати достатньо довго, в середньому до 12 годин. На це впливає багато факторів: настрій людини, її самопочуття, оточення. Якщо людина, якій необхідна допомога в лікуванні наркоманії фахівців наркологічного центру «Принцип+», при вживанні ЛСД відчуває небезпеку або дискомфорт, ефект від наркотику буде нагадувати фільм жахів. Під час такого «трипу» людина може нашкодити собі. Під дією ЛСД загострюються відчуття, змінюються чутливість тіла. Наркоман одразу може відчувати декілька почуттів, перескакувати з однієї емоції на іншу. Велика доза викликає галюцинації, почуття залежної людини перемішуються, в результаті чого наркоман може чути різноманітні звуки, бачити кольори.

Такі зміни можуть лякати, викликати паніку. В багатьох наркоманів, залежних від ЛСД, після вживання наркотику виникає відчуття відчаю, страх втратити контроль, втратити розум, смерті. Ефект залежить від кількості прийнятого препарату.

Симптоми

Вживання ЛСД супроводжується рядом симптомів, які допомагають визначити, що людина знаходиться під дією наркотичної речовини. Такими симптомами є:

 • відчуття паніки, підвищена тривожність;
 • порушена координація;
 • прискорений, або навпаки уповільнений ритм серця;
 • люди, які вживають ЛСД, можуть проявляти спалахи психозу, переживати глибоку депресію.

В результаті вживання кислоти розширюються зіниці, підвищується температура тіла, може спостерігатися підвищене потовиділення, втрата апетиту, тремор, безсоння, сухість в роті. Наркомани, які вживають цю речовину систематично, живуть недовго, тому вирішенням проблеми є лікування наркозалежності під наглядом фахівців наркологічного центру «Принцип+».

ЛСД відноситься до числа важких, а тому найнебезпечніших. Вживаючи цей наркотик, людина поступово втрачає відчуття самозбереження, а тому може не вагаючись вийти з вікна, зустрічати схід сонця, перебуваючи на проїжджій частині дороги. Але підступність цього наркотику в тому, що використавши його одного разу, відчуття від його дії можуть виникнути у будь-який час, навіть через рік. Такий стан триває досить довго, що негативно позначається на професійній діяльності, вливає на повсякденне життя людини.

Наслідки вживання

Вживання ЛСД має руйнівну дію не тільки організм людини, але й на його психоемоційний стан. При чому зміни відбуваються  настільки швидко та явно, що не помітити їх важко. Помітивши ознаки того, що ваша близька людина вживає наркотики, не тягніть, звертайтеся до наркологічного центру «Принцип+» в Івано-Франківську, де запропонують лікування наркоманії анонімно.

Найбільш помітними особистісними змінами є зміна пріоритетів, хвора людина перестає цікавитися всім окрім можливості отримати чергову дозу. У наркоманів знижується рівень соціальної відповідальності,  вони часто стають злочинцями, здійснюючи вчинки, які б ніколи раніше не зробили (крадіжки тощо). У наркозалежної людини відсутня мотивація, її більше не цікавить робота, вона не бажає отримувати новий досвід.

Наслідками таких змін є те, що наркоман швидко опиняється на узбіччі життя, втрачає зв’язок з оточенням. Без допомоги така людина не зможе відмовитися від згубної звички та зійти зі шляху саморуйнування.


 • м. Івано-Франківськ,
  вул. Целевича 16д

 • info@pryntsyp.if.ua

 • 0800 330 359
  viber alc alc
КОНСУЛЬТАЦІЯ ЛІКАРЯ