Реабілітаційний центр
у Івано-Франківську
+38 (066) 790-06-05 Приймаємо онлайн-заявки цілодобово

Мова:

Вживання spice

Вживання spice

Доступність наркотичних засобів в нашій країні вже давно викликає серйозну стурбованість. Перш за все, це стосується підростаючого покоління, яке через незнання істинної шкоди від подібних речовин з особистого інтересу пробує їх. Поки на курильні суміші зберігається досить низька вартість, школярі та студенти можуть дозволити собі чергові дози згубних для організму речовин.

Різновиди курильних сумішей

Серед найбільш популярних сумішей числяться спайс, який катастрофічно впливає на людину буквально з перших секунд. Це зовні схоже на одержимість, що неодмінно викличе стурбованість з боку близьких людей або простих перехожих. Люди схильні здійснювати дикі вчинки, повністю не контролюючи ситуацію. Найгірше, що залежність від вживання курильних сумішей виникає моментально, тому бажання в черговий раз «закинутися» з’являється досить швидко.

Спайси, мікси або інші подібні назви – все це ті ж курильні суміші, що представляють собою траву з додаванням хімічних інгредієнтів. Придбати такі вироби досить легко – оголошення про продаж курильних сумішей вже давно не рідкість для вулиць наших міст. Поки одні люди закривають очі на цю проблему, то інші активно б’ють на сполох, оскільки усвідомлюють справжні масштаби. Тривале вживання спайсів може призвести до незворотних наслідків для психічного здоров’я людини. Зрозуміло, що ні про яке особисте життя, робочу кар’єру і взаємовідносини з близькими людьми тут і мови не йде.

Коли потрібно починати лікування від спайсів, міксів?

Звертаючись в наш реабілітаційний центр «Принцип +», Ви отримуєте реальний шанс допомогти близькій людині, яка з необережності потрапила у поле дії курильних сумішей. Використовуючи унікальну лікувальну методику, пацієнт досить швидко зможе відмовитися від настільки пагубної звички і успішно повернутися до нормального життя, де вдасться отримати свіжі і яскраві емоції без цих сумішей. Сьогодні лікування від залежності spice надається за досить прийнятними розцінками, тому не зволікайте вирішенням проблеми, яке щодня губить життя залежної людині.

Поспішайте отримати більше вичерпної інформації за зазначеними на сайті телефонами. Наш менеджер розкриє деякі подробиці лікувальної методики, уточнить існуючі розцінки, а також визначить оптимальний час для візиту до лікаря. Пам’ятайте, досить зробити всього один крок, щоб побороти курильні суміші спайс з гарантією повної відмови від них в подальшому. І в цьому завжди допоможе наш реабілітаційний центр «Принцип +».

КОНСУЛЬТАЦІЯ ЛІКАРЯ