Реабілітаційний центр
у Івано-Франківську
0800 339 863 Приймаємо онлайн-заявки цілодобово
viber alc alc

Мова:

Тютюнопаління

Тютюнопаління

Лікування тютюнопаління

Нікотинова залежність здатна стати справжнім кошмаром для багатьох громадян нашої країни. Щорічно від цієї хвороби помирають тисячі людей, але число тих, хто свідомо відмовляється від сигарет, не зменшується. Мало того, що це істотні грошові витрати, так ще й вкрай шкідливо для здоров’я, аж до летального результату. Якщо збираєтеся здолати тютюнопаління, особливості цієї хвороби слід уважно вивчити.

Чим характерна залежність від тютюну?

Людина твердо переконується в тому, що тільки сигарета здатна заспокоїти в моменти, коли все всередині закипає. Але це лише приманка – дуже скоро з сигарети буде починатися новий день і на ній закінчуватися. Дуже важливо своєчасно почати лікування залежності тютюнопаління, щоб запобігти появи раку легенів, ротової порожнини, травлення та інших органів. Для цього слід покластися на досвід кваліфікованих медичних фахівців, які добре вивчили дану проблематику.

З жалем відзначаємо, що аудиторія залежних від тютюну людей з кожним роком тільки молодшає. Незважаючи на те, що підлітки все частіше звертають увагу на здоровий спосіб життя, серед школярів можна знайти чимало тих, хто звик під час змін диміти сигаретами. Чим раніше людина починає курити, тим сильніше стає залежність тютюнопаління, що важливо розуміти.

Без сигарет людина починає вести себе більш знервовано. Лише після того, як буде отримана чергова порція шкідливих речовин, спрага на якийсь період часу слабшає. Якщо спочатку можна було наситити організм кількома цигарками в день, то з роками навіть однієї пачки в день не вистачатиме. Таким чином, якщо хтось із родичів або близьких людей починає захоплюватися сигаретами, негайно відправляйте його на лікування тютюнопаління, поки не стало надто пізно!

Види лікування тютюнопаління

Найбільш популярними методиками стали медикаментозне і гіпнотичне кодування. Всі вони відрізняються своїми сильними і слабкими сторонами. Також існують всілякі спреї, але важливо відзначити, що вони можуть лише послабити спрагу закурити, а сама проблема так і залишиться. Не допускайте затягування даної ситуації, адже наслідки тютюнопаління можуть бути катастрофічними!


  • м. Івано-Франківськ,
    вул. Целевича 16д

  • info@pryntsyp.if.ua

  • 0800 339 863
    viber alc alc
КОНСУЛЬТАЦІЯ ЛІКАРЯ