Реабілітаційний центр
у Івано-Франківську
0800 339 863 Приймаємо онлайн-заявки цілодобово
viber alc alc

Мова:

Що таке амфетаміновий психоз і як його лікувати

Що таке амфетаміновий психоз і як його лікувати

Щасливий сім’янин, завзятий холостяк, безробітний або ж людина, що займає керівну посаду у великій компанії – кожен з них може страждати від залежностей, важливо своєчасно звернутися в центр реабілітації наркоманів (Івано-Франківськ) “Принцип+”. Люди з даними проблемами потребують допомоги оточуючих, родичів, і головне – фахівців. Адже колись успішна і щаслива людина може втратити все, що має. Все це відбувається через зловживання іграми, алкоголем і наркотиками.

Є велика кількість тих, хто вважає, що вживання різних речовин не є чимось жахливим. Але ви навіть не помітите, коли наркотики почнуть відбирати ваше життя. Сім’я, друзі, робота стануть чимось неважливим, чимось, що відходить на другий план. Ранок буде починатися з голки або «доріжки». Люди стають залежними від цього стану, як фізичного, так і морального.

Останнім часом амфетамін є частою причиною наркозалежності. Це психоактивний синтетичний стимулятор ЦНС (центральна нервова система). Він користується великим попитом, так як в результаті вживання підвищується мовна і рухова активність, працездатність, також зменшується апетит і сонливість. Популярний препарат, в більшості випадків, серед людей до 30-ти років.

Ознаки амфетамінового психозу

Для початку варто розібратися, що таке звичайний психоз, і зрозуміти, чим він відрізняється від амфетамінового.

Психоз – це форма психотичного стану, при якому реакції хворого занадто суперечать реальному світу. Може бути частиною іншої хвороби, або ж самостійним захворюванням. Захворювання може бути тривалим, виражатися безпричинними нападами.

Амфетаміновий психоз – це психічний стан, викликаний вживанням амфетаміну. За умови припинення вживання речовини в основному стан проходить. Але були зафіксовані випадки симптомів після відміни.

Різниця в тому, що АП викликано вживанням хімічних речовин і триває, в основному, лише поки приймають їх. У той час, як звичайний психоз триває довше, і напади можуть відбуватися в будь-який час без вживання будь-яких допоміжних препаратів.

Симптоми:

 • галюцинації, як звукові, так і візуальні;
 • збуджений стан;
 • втрата рівноваги;
 • паніка;
 • яскраво виражена міміка;
 • помутніння свідомості;
 • хворий не може адекватно висловити думки;
 • манія величі;
 • параноя.

Важливо не плутати амфетаміновий психоз з гострою стадією шизофренії, так як у них дуже схожі ознаки. Визначити відмінність можна за наслідками вживання наркотичних речовин (розширені зіниці, сухість у роті, заплітається язик, маячна розмова та інші).

При надмірному вживанні стимуляторів, вживанні внутрішньовенно або при використанні їх з іншими наркотичними засобами можлива поява додаткових симптомів:

 1. Судоми.
 2. Нудота і блювання.
 3. Розлад шлунку.
 4. Підвищення температури.
 5. Задишка.
 6. Тремор всіх кінцівок.
 7. Тахікардія.
 8.  Відсутність сну протягом кількох діб.
 9.  Порушення серцевого ритму.

Дані симптоми можуть тривати від півгодини до декількох годин. Цей проміжок часу є вкрай важким як для самого хворого, так і для людей, що знаходяться поруч.

Лікування наркоманії (Івано-Франківськ) в наркоцентрі “Принцип +”

Для всіх людей, які зіткнулися з цією проблемою, наркоцентр “Принцип +” проводить діагностику і лікування АП в Івано-Франківську. Також на сайті ви зможете знайти всю інформацію про центр і відповіді на ваші запитання, такі, як: Лікування наркоманії (ціна). “Принцип +” пропонує ефективну методику, яка допомагає усунути наслідки прийому заборонених речовин з гарантією закріплення даного результату.

Терапія, запропонована наркоцентром, впливає на головні елементи залежності, показуючи «яскраві враження» під реальним кутом зору, тому є якісною та ефективною. Варто відзначити, що немає точних часових рамок, вони підбираються залежно від стану і «стажу» хворого. Центр реабілітації наркоманів (Івано-Франківськ) “Принцип +” за свою довгу діяльність прийняв і звільнив від залежності тисячі українців. Завдяки фахівцям і проведеній роботі люди змогли зрозуміти, наскільки прекрасний цей світ без наркотиків.

Якщо ваш друг, родич або знайомий розповів вам про досвід вживання наркотиків, наполягайте на тому, щоб вони звернулися до фахівця! Не варто покладатися на «чистоту» розуму людини, що потрапила в окови наркотиків. Адже ваша увага і турбота можуть врятувати життя.

 Обов’язково вимагайте саме професійного лікування наркоманії (ціна в Івано-Франківську приваблива).


 • м. Івано-Франківськ,
  вул. Целевича 16д

 • info@pryntsyp.if.ua

 • 0800 339 863
  viber alc alc
КОНСУЛЬТАЦІЯ ЛІКАРЯ