Реабілітаційний центр
у Івано-Франківську
+38 (066) 790-06-05 Приймаємо онлайн-заявки цілодобово

Мова:

Як справитись зі стражданнями після прийому ЛСД

Як справитись зі стражданнями після прийому ЛСД

Одним з найпопулярніших наркотиків серед сучасної молоді вважається ЛСД. Він розповсюджується у вигляді пігулок, капсул, нерідко у вигляді рідини. Часто ЛСД просочують папір, який ділять на маленькі шматочки – марки, кожна з яких є еквівалентом однієї дози. Основними компонентами цього наркотичного засобу є рослинні компоненти, вживання яких викликає звикання, галюциногенні складові, дія яких викликає важкі пошкодження психіки людини. У підлітків ще не сформована психіка страждає найбільше, молодий організм не може справитися с таким навантаженням, тому тривале вживання наркотику руйнує чоловіка як особистість.

Ефект від ЛСД

Дія кислоти може проявитися вже через 20 хвилин після вживання, у деяких цей період складає кілька годин. Тому вважаючи, що наркотик не діє, залежна людина вживає ще одну додаткову дозу, що загрожує ускладненнями, поганим психічним станом.

Ефекти від вживання цієї наркотичної речовини називають «трипами», тривалість яких може досягати декількох годин. На трип впливають багато факторів, серед яких настрій людини, його самовідчуття, оточення. Використання кислоти викликає у людини відчуття тривоги та небезпеки, паніку, дискомфорт серед людей, оточуючих її. Під час такого стану людина може заподіяти собі шкоду, особливо, якщо перед вживанням наркотику в неї був поганий настрій, вона переживала депресію.

Під дією ЛСД загострюються та змінюються відчуття та чутливість тіла. Людина, якій необхідна допомога з лікування наркоманії в Івано-Франківську, одночасно може відчувати декілька почуттів, одна емоція може змінюватися іншою. Вживання кислоти у великій кількості викликає галюцинації, у людини змінюється відчуття часу. Почуття змішуються, внаслідок чого можна почути колір, побачити звуки.

Ефект від вживання ЛСД залежить від кількості вживаної речовини. Серед основних ознак вживання ЛСД:

  • розширені зіниці;
  • підвищені артеріальний тиск та серцебиття;
  • підвищена температура тіла;
  • слабкість;
  • підвищена пітливість або озноб;
  • погіршений зір.

Після того, як дія кислоти закінчується, наркозалежний починає відчувати сильну ломку, яка проявляється слабкістю, головним та м’язовим болем, підвищеною стомлюваністю, поганим настроєм. Людина не може нормально відпочивати, працювати, ломка супроводжується відчуттям нудоти, блювотою, порушується робота серця. Центр реабілітації наркоманів Івано Франківськ – це професійна допомога фахівців, які не допустять переходу стану ломки в депресію.

Своєчасне комплексне лікування в реабілітаційному центрі «Принцип +» та достатня мотивація наркозалежної людини мають сприятливий прогноз. Фахівці центру запропонують комплекс дій, які допоможуть наркоману позбавитися згубної залежності та повернутися до здорового життя.

Як призупинити дію марки

Використання ЛСД викликає думки, які здаються глибокими та реальними, але вони є божевільними. Деякі галюцинації, які бачить або чує, відчуває людина під дією наркотику, можуть здаватися дуже реальними, але це не так. Тому важливо не звертати увагу на те, що здається дивним або незвичним. У такому випадку є шанс впоратися з наслідками вживання кислоти. Під час дії наркотику важливо пам’ятати, що людина знаходиться під його впливом, що все, що вона зараз відчуває, переживає триватиме від кількох хвилин до кількох годин, після чого всі ефекти зникнуть.

Перебуваючи під дією кислоти важливо бути в безпеці. Тому, людині яка вживає ці наркотики і яка потребує фахової допомоги та лікування наркоманії ціна, якого в центрі «Принцип +» є доступною, важливо бути у місці, де вона не зможе спричинити собі болю. Важливо, щоби з наркозалежним був хтось поруч. Це людина, яка не вживає наркотичних засобів чи алкогольних напоїв. Навіть якщо немає змоги говорити, знаходження поруч з ким-то буде  мати заспокійливий ефект. Залишати того, хто вживає ЛСД самого дуже небезпечно. Якщо ви бачите, що людині зовсім погано, необхідно негайно звернутися до фахівців, які зможуть надати необхідну допомогу.

Існує багато міфів стосовно самолікування. Але вживання під час трипу лікарських засобів може стати причиною погіршення стану людини. Додавання будь-якої психоактивної речовини, у тому числі алкогольних напоїв призводить до збільшення відчуття тривоги, занепокоєння, паніки.

Лікування залежності від ЛСД залежить не тільки від праці фахівців реабілітаційного центру. Щоби людина могла повернутися до нормального життя, їй необхідно допомогти придбати стійку мотивацію та бажання позбавитися цієї залежності. Тільки бажання досягнути успіху допоможе побороти всі форми тяги до наркотику.

Лікування наркозалежності є складним процесом, який зупиняє необоротні процеси та повертає наркомана до здорового життя, спілкуванню в соціальній спільноті.

КОНСУЛЬТАЦІЯ ЛІКАРЯ