Реабілітаційний центр
у Івано-Франківську
0800 330 359 Приймаємо онлайн-заявки цілодобово
viber alc alc

Мова:

Спайсова залежність – чума XXI сторіччя

Спайсова залежність – чума XXI сторіччя

Спайсова залежність стала нагальною проблемою для людей різного віку. В останні роки особливо зросла кількість споживачів серед активної молоді. Це дійсно набуває страхітливо масовий характер, оскільки майже кожен 6 житель великого міста має хоча б одноразовий досвід вживання сильнодіючого психотропного синтетичного наркотику. Вживання викликано величезним бажанням відчути неймовірно легкі і позитивні емоції, відчути безтурботність і драйв.

Років 5 тому існувала думка про неймовірну легкість і безневинність вживання спайсів, що виявилося міфом. Все більше людей потрапляють до лікарні з передозуванням, психологічними розладами. Клієнтами наркологічного центру “Принцип +” стають залежні, бажаючі повернути колишній сенс життя і налагодити соціальні зв’язки зі світом.

Вивчити вплив на психомоторну діяльність людини досі не вдається, оскільки підпільні виробники постійно видозмінюють формулу наркотику, який викликає різні ейфорійні ефекти.

Виробництво спайсів з неорганічних і небезпечних хімічних речовин в підпільних кустарних або лабораторних умовах робить цей наркотик небезпечним навіть для одноразового вжитку. Систематичне захоплення курінням спайсових сумішей загрожує повною деградацією або летальним фіналом.

Симптоми спайсовой залежності і коли потрібно бити на сполох

Лікування від залежності spice потрібно починати якомога швидше. Чим раніше виявлено захворювання, тим вище ймовірність легкої реабілітації. Людина ніколи не зізнається у своїй наркотичній залежності, тому близьким і рідним людям необхідно в м’якій, але наполегливій формі привести наркомана до переконання, що лікування — єдиний шлях до позбавлення від наркотиків і шанс стати нормальним членом суспільства, колективу і сім’ї.

Бити на сполох треба при виявленні вже перших симптомів спайсового паління. Характерними є:

 • на початкових етапах — різка зміна настрою, неадекватна реакція, ступор, гіперактивність, що змінюється тривалими депресивними станами, помутніння розуму, почервонінням очей;
 • на етапі стійкого спайсового вживання — порушення моторики, загальмованість, зниження сексуальної активності, соціальна відірваність, стійкий розлад інтелектуального і емоційного фону, маніакальна нав’язливість і страхи.

Важливий момент: лікувати спайсову залежність можуть тільки професіонали. Якщо вчасно не кинутися за допомогою до професійних фахівців, можливий розвиток стійких психологічних порушень, інтоксикація організму отруйними речовинами аж до фатального наслідку.

Проблематичність усвідомлення залежності від спайсів

Позбавлення від спайсового куріння ускладнюється наполегливою відмовою наркомана від факту вживання синтетичних препаратів.

Щоб позбавлення захворювання було ефективним, важливо звернутися в професійний реабілітаційний центр “Принцип +”, де за ефективними методиками проводиться лікування залежних.

Ключовим моментом лікування наркоманії в Івано-Франковську є довірливі відносини між наркозалежними та його рідними, мотивація до здорового майбутнього. Не кожна близька людина може зробити авторитетне враження на наркомана, щоб останній усвідомлено погодився лікуватися.

Єдина банальна помилка, яку роблять оточуючі люди, — віра в самостійне подолання хвороби. Ніколи наркоман без належної медичної та психологічної підтримки не залишить згубну звичку, оскільки втрачає здатність тверезо оцінити ситуацію.

Комплексне лікування — шанс порвати з курінням синтетичних наркотиків

Спайсова залежність порушує психічне здоров’я. Психотропні речовини (в тому числі каннабіоіди), проникаючи в кров, судини і органи, викликають руйнівну дію і звикання. Тому відсутність чергової дози наркотиків стає нестерпним для самопочуття — кожна клітина організму вимагає наступної дози. Тому, позбавлення від спайсової залежності має комплексний характер. Він складається з чіткого терапевтичного плану, який в поетапному порядку позбавляє пацієнта спраги до наркотику.

Центр реабілітації розробив ефективні методики лікування:

 • медикаментозне лікування — призначення лікарських препаратів, що виводять психоактивні і шкідливі речовини з органів з метою звільнення від фізичної залежності і ускладнень при різкій відмові від наркотиків;
 • психологічна підтримка — створення здорового оточення, проведення спеціальної групової, сімейної психотерапії, що дозволяє позбутися залежності на психологічному рівні;
 • психіатрична реабілітація — виконання ряду завдань, спрямованих на відновлення психічних функцій і реакцій.

Ціна лікування наркоманії в реабілітаційному центрі залежить від ступеню розвитку хвороби і терміну вживання синтетичної суміші. У будь-якому випадку, залежний отримує гарантію позбавлення від спайсової залежності і можливість стати повноцінним членом суспільства (але при дотриманні умов лікувального плану).


 • м. Івано-Франківськ,
  вул. Целевича 16д

 • info@pryntsyp.if.ua

 • 0800 330 359
  viber alc alc
КОНСУЛЬТАЦІЯ ЛІКАРЯ