Реабілітаційний центр
у Івано-Франківську
0800 330 359 Приймаємо онлайн-заявки цілодобово
viber alc alc

Мова:

Що таке наркоблокатори та чи вони допомагають?

Що таке наркоблокатори та чи вони допомагають?

Наркологічна залежність одна із найскладніших проблем нашого часу. Самостійно позбавитися згубної звички неможливо. Ті люди, які усвідомили небезпеку такого недугу, як наркоманія, всю його руйнівну дію, звертаються за допомогою до фахівців наркологічного центру «Принцип +», де їм пропонують комплексні програми лікування наркоманії та реабілітацію.

Під керівництвом досвідчених спеціалістів центру залежна людина кидає вживати наркотики, повністю позбавляється залежності, поступово відновлює своє здоров’я. Відомі випадки, коли наркозалежні повністю позбавлялися згубної звички, починали вести повноцінний образ життя, але повернувшись до звичного життя знову починали вживати наркотики. Це обумовлено негативним впливом старих друзів, недостатньої сили волі, переживання стресових ситуацій, іншими причинами.

Не має значення, що саме стало причиною повернення до згубної звички. Важливо, що людина знову починає руйнувати власне життя, а результати лікування наркоманії стають марними. Наркотична залежність згубна для всіх, без виключення, сфер життя. Хворі люди стають байдужими до рідних, втрачають цікавість до навчання, роботи, власного здоров’я. Наркотики повністю підпорядковують собі, заміняють сенс життя. Тому важливо не тільки позбавитися залежності, та вилікуватися від наркоманії, а й створити такі умови, які стануть перешкодою, не дозволяючи повернутися до минулого. Якщо людина, яка змогла побороти залежність і пройшла курс анонімного лікування наркоманії не впевнена у своїх силах, відчуває, що при стресовій ситуації може повернутися до старого, фахівці рекомендують пройти процедуру наркоблокади.

Кодування за допомогою медичних препаратів

Дія наркоблокаторів полягає в тому, що препарати, які входять до їх складу, блокуються рецептори, внаслідок чого при вживанні наркотичного засобу людина не відчуває ніякого ефекту, оскільки наркотик не досягає цілі. Кодування за допомогою медичних препаратів доволі широко використовується відомими клініками по всьому світу. Це обумовлено перевагами даного методу, серед яких:

  • висока ефективність;
  • безпека;
  • доступність.

Наркоблокада або кодування від вживання наркотиків за допомогою лікарських препаратів, є найбільш ефективним методом лікування наркоманії. В основі даного методу лежить введення в організм хворого спеціальної речовини, яке або повністю блокує дію наркотику, або при вживанні викликає різке погіршення загального стану людини.

Принцип дії наркоблокаторів

Введення наркоблокатору здійснюється виключно після того, як пацієнт пройде повний курс лікування від залежності, як правило, методом імплантації в важкодоступній частині тіла. Для підшивання від наркотиків використовуються спеціальні лікарські препарати, які блокують дію наркотиків. Основною діючою речовиною таких препаратів, найчастіше виступає налтрексон, речовина, яка має більшу за наркотичні речовини дію на рецептори. Введення наркоблокатору при подальшому вживанні наркотику не дозволить людині отримувати його наркотичну дію, не буде відчуття «кайфу», що робить придбання та вживання наркотичних засобів безглуздим та небезпечним.

Застосування наркоблокаторів, або кодування від наркотиків, можливе тільки якщо хвора людина щиро усвідомлює проблему і дійсно бажає повністю позбавитися від згубної наркотичної залежності та змінити своє життя. В багатьох випадках у пацієнтів, які позбавилися залежності, після закінчення фізичної ломки, наступає період важких психологічних змін, депресій, тривалість яких досягає кількох місяців, інколи року. Саме в цей час багато з них зриваються і знову починають вживати наркотичні речовини. Оскільки дія наркоблокаторів становить, в середньому, три місяці, застосування декількох послідовних підшивок дозволяє легко пережити найважчий етап лікування наркоманії та повернутися до здорового життя. Колишній наркоман знає, що навіть коли тяга до наркотику сильніша, після кодування він не зможе відчути кайфу, бо на його шляху стоїть наркоблокатор з потужною дією.

Наркоблокатори використовуються виключно коли організм очищений від наркотичних речовин, якщо ці препарати використати коли організм не повністю позбавився від наркотиків, це спровокує абстинентний синдром. Тому процедуру проводять після детоксикації, їй передує проведення фахівцем тестування на наркотики. Кодування проводиться під дією місцевої анестезії, під час процедури капсула с препаратом вводиться під шкіру пацієнта в важкодоступному місці. Операція проводиться кваліфікованим лікарем.


  • м. Івано-Франківськ,
    вул. Целевича 16д

  • info@pryntsyp.if.ua

  • 0800 330 359
    viber alc alc
КОНСУЛЬТАЦІЯ ЛІКАРЯ