Реабілітаційний центр
у Івано-Франківську
+38 (066) 790-06-05 Приймаємо онлайн-заявки цілодобово

Мова:

Пивний алкоголізм

Пивний алкоголізм

Пиво можна сміливо розцінювати, як найбільш підступний спиртний напій, який змушує багатьох людей сумніватися в наявності алкогольної залежності. Всі ми чули від друзів, близьких і родичів про те, що «випити трохи пива – це нормально, а зовсім не явна ознака надмірного захоплення спиртними напоями». Насправді, пиво поступово готує людину до подальшої залежності, яка вхопиться чіпкими лапами за психічне здоров’я людини.

В цілому, наслідки пивної залежності навіть без переходу на більш міцні алкогольні напої очевидні. Найбільш явною ознакою є поява так званого пивного живота, що негативним чином позначається на зовнішності людини. Позбутися від нього звичайними тренуваннями в спортивному залі вже не вийде – необхідно спершу ліквідувати пивну залежність, а далі вже приступати до комплексної спортивної методики.

Як уникнути пивного алкоголізму?

Перш за все, пивний алкоголізм потрібно перестати підживлювати черговими дозами хмільного напою. Вам потрібно знайти гідну альтернативу цим напоям, що легко зробити, якщо звернутися за професійною допомогою до фахівців реабілітаційного центру «Принцип +». Наші лікарі розробили унікальну методику лікування, яка успішно пройшла випробування часом. Поступово пацієнти позбавляються від пивного алкоголізму і повертаються в життя, яке може радувати їх без надмірного споживання хмільного напою.

Особливості лікування пивного алкоголізму в центрі «Принцип +»

Кожен випадок залежності розглядається в індивідуальному порядку. Хтось захоплюється пивом всього кілька місяців, а інші страждають від нього багато років і безуспішно намагаються знайти вихід з ситуації, що склалася. Як тільки буде визначен точний діагноз і сформований комплексний підхід до лікування, наша команда моментально візьметься за роботу. Приємно радує те, що лікування пивної залежності проходить за досить демократичними розцінками.

Отримати більше розгорнутої інформації Ви завжди зможете, зателефонувавши нашим менеджерам за наведеними телефонними номерами. Не відкладайте рішення даної проблеми, оскільки на її грунті можуть не тільки розвинутися хронічні проблеми для здоров’я, але також помітно ускладнитися взаємини з друзями, близькими людьми та колегами по роботі!

КОНСУЛЬТАЦІЯ ЛІКАРЯ