Реабілітаційний центр
у Івано-Франківську
+38 (066) 790-06-05 Приймаємо онлайн-заявки цілодобово

Мова:

Патологічне сп’яніння

Патологічне сп’яніння

Напевно, Ви помічали, як багато людей, перебуваючи під сильним алкогольним сп’янінням, починають творити дивні речі. Одні стають смішними, інші, навпаки, озлобленими, треті моментально засинають. Добре, коли все закінчується благополучно, але все-таки конфліктних подій трапляється більше. Тепер уявіть, що людині досить випити менше однієї пляшки пива, щоб стати справжнім монстром, який легко губиться в просторі. Всьому цьому є розумне пояснення – у людини спостерігається патологічне сп’яніння, з чим жарти вкрай погані.

Чому важливо своєчасно лікувати патологічне сп’яніння?

Уявіть, що людина опинилася на важливому заході, де запрошені безліч почесних гостей. Варто йому випадково випити невелику порцію алкоголю, як всі веселощі для нього і всіх гостей моментально закінчаться. Коли людина повністю дезорієнтована, то вона має право здійснювати найрізноманітніші вчинки, аж до нанесення тяжких каліцтв і навіть вбивства. Вона не стане робити це з гучними криками, а вважатиме за краще підкрадатися до своєї потенційної жертви по тихому і вже потім чинити розправу над нею так, як вважатиме за потрібне.

Це насправді серйозна проблема не тільки для людини, але і для його родичів. Людину охоплює великий страх, паніка і тривога, з чим вона просто не може впоратися самотужки. Іноді все закінчується за кілька хвилин, але часом може тривати в межах 60 хвилин. Погодьтеся, що цього часу достатньо, щоб людина, будучи моторошно переляканою і дезорієнтованою, стала накидатися на всіх без розбору.

Як можна вилікувати патологічне сп’яніння?

Перш за все, потрібно взяти людину за руку і в терміновому порядку відвести в наш реабілітаційний центр «Принцип +», де їй обов’язково допоможуть подолати настільки небезпечний психічний розлад. Команда досвідчених лікарів запропонує ефективну лікувальну методику, грунтуючись на індивідуальних особливостях пацієнта. Комплексне лікування патологічного сп’яніння кардинально змінить життя людини в кращу сторону, але це можливо тільки завдяки старанням наших лікарів.

Зателефонуйте за вказаними телефонними номерами прямо зараз, щоб отримати вичерпні відповіді на массу цікавих питань по заданій темі. Переконані, що реабілітаційний центр «Принцип +» зможе вирішити проблему так швидко, як цього дозволить лікувальна терапія.

КОНСУЛЬТАЦІЯ ЛІКАРЯ