Реабілітаційний центр
у Івано-Франківську
+38 (066) 790-06-05 Приймаємо онлайн-заявки цілодобово

Мова:

Наслідки ігроманії

Наслідки ігроманії

Залежність від гри є таким же захворюванням, як наркозалежність чи алкоголізм. Людина, занурюючись в процес, практично не відчуває, що гра руйнує її зсередини, її організм зазнає змін, які мають негативні наслідки. Згодом вона не може самостійно протистояти проблемі, присвячуючи весь свій час грі.

Побороти залежність від азартних ігор допоможуть фахівці реабілітаційного центру «Брік», звернутися куди варто на будь-якій стадії захворювання. Лікування буде максимально ефективним, коли пацієнт звертається за допомогою на ранніх стадіях, коли він не відокремився повністю від соціуму.

Ігроманія – що це

Нездоровий потяг до азартних ігор отримало назву «лудоманія». Захворювання нерідко називають «гемблінгом». Як показують результати проведених статистичних досліджень, в реабілітаційний центр Івано-Франківськ частіше звертаються представники сильної половини людства. Серед залежних від азартних ігор жінок набагато менше, проте, захворювання у представниць прекрасної статі протікає набагато складніше.

На сьогодні для лікування лудоманії не існує медикаментозних засобів лікування. Для того, щоб впоратися з проблемою необхідна допомога кваліфікованого фахівця, знайти якого можна в реабілітаційному центрі «Принцип+».

Наслідки лудоманії

Визначити, що близька вам людина потрапила в залежність, можна уважно спостерігаючи за її поведінкою. Часто людина, яка страждає на гемблінг, проявляє безпричинну дратівливість. Розвивається безсоння, що нерідко призводить до проблем зі здоров’ям. З’являються проблеми в роботі травлення, пропадає апетит. Залежність поступово призводить до збою в роботі судинної системи, появи болів в серці.

Чи не залишає сліду лудоманія і для психічного здоров’я. Згодом цей стан призводить до розвитку хронічної депресії, психозу. Пацієнти, яким необхідна допомога і лікування ігроманії Івано-Франківськ ціна, яка доступна кожному, відчувають безпричинний страх, напади паніки, якщо у них немає можливості присвятити весь свій час улюбленому заняттю.

Таке захоплення часто призводить до фінансових проблем. Людина починає брати в борг, щоб зробити ставку, програє гроші, повернути які немає можливості.

Любителі провести час за столом або автоматом, комп’ютером, переживають, не усвідомлюючи цього, розпад особистості. Для такої людини поступово сім’я, друзі, захоплення, улюблені заняття поступово відходять на другий план, і бути чимось важливим. У числі негативних наслідків:

  • Соціальні – людина втрачає роботу, скоює злочини з метою роздобути кошти для чергової ставки, втрачає рідних і близьких, сім’ю.
  • Депресія. Гемблінг призводить до того, що залежна від гри людина втрачає інтерес до реального життя, оточуючих подій. Як наслідок, розвивається депресія, впоратися з якою самостійно неможливо.
  • Постійне сидіння за комп’ютером, ігровим столом призводять до погіршення фізичного стану. Розвивається сколіоз, поступово знижується гострота зору. Присвячуючи весь свій час грі, людина перестає харчуватися правильно, що призводить до розвитку захворювань органів травної системи, з часом з’являється надлишкова вага.
  • Захоплення азартними іграми знижує здатність концентруватися, призводить до неуважності і забудькуватості. Якщо підліток, психіка якого ще не сформована, потрапляє в залежність, втрачається інтерес до навчального процесу, знижується швидкість його розвитку. В результаті знижуються шанси отримати якісну освіту, вступити до ВНЗ і домогтися успіху в кар’єрному зростанні.
  • Лудоманія часто стає причиною такої проблеми, як соціофобія, яка проявляється острахом спілкування з людьми. Поступово хворий замикається в собі, його ніщо крім улюбленого заняття більше не цікавить.

У залежної людини страждає психіка. Захоплення грою часто стає причиною агресії, непередбачуваної поведінки. Потрапивши в залежність, людина стає ізгоєм. Все, що раніше його цікавило, кар’єра, захоплення, дружба, сімейні відносини йдуть на другий план або зовсім стають нецікавими. Поступово відбувається повний розпад особистості, що негативно відбивається на поведінці і зовнішньому вигляді людини, яка страждає на лудоманію.

Залежність від відчуття азарту є захворюванням, лікувати яке повинні кваліфіковані фахівці. Ситуацію змінити можна, звернувшись за допомогою в реабілітаційний центр. Тут допоможуть повернутися до життя, зробити її краще.

 

КОНСУЛЬТАЦІЯ ЛІКАРЯ