Реабілітаційний центр
у Івано-Франківську
0800 339 863 Приймаємо онлайн-заявки цілодобово
viber alc alc

Мова:

      Гаряча лінія допомоги

Потрібна допомога? Телефонуйте прямо зараз

 • Анонімно
 • Професійно
 • Цілодобово

Ми вам передзвонимо


Лікування наркоманії

Легкі наркотики – вони не викликають залежності? Напевно, Ви зустрічали подібні питання на просторах інтернету. Люди, в основному підлітки, шукають спосіб легалізувати свій потяг до наркотиків, тому свідомо вибирають «легкі» наркотичні засоби і навіть не приховують їх використання перед друзями, родичами. «Це ж не сильнодіючі препарати, а чисто «розслабитися» після роботи в компанії друзів» – вважають вони.

Лікування наркоманії з індивідуальним підходом

Як насправді відбувається?

Не буває в природі нешкідливих наркотиків. Навіть якщо їх доза залишається мінімальною, це рано чи пізно призведе до трагічних наслідків для психічного та фізичного здоров’я людини. Причому, це подібно пиву – багато людей, які захоплюються пивом, не вважають себе алкоголіками. Наркозалежні люди вважають, що легкі наркотики тільки прокладають дорогу до «нескінченної ейфорії», але насправді вони риють собі яму, з якої практично неможливо вибратися, якщо не звернутися за професійною допомогою.

Вартість наркотиків тільки здається такою доступною. Для першої партії, безумовно, вистачить, але далі організм почне вимагати ще й ще. Багатьох бентежить виставлена на лікування наркоманії ціна, але вони не замислюються, які фінансові витрати знадобляться для придбання чергової дози, щоб знову відчути наркозалежної людині себе ненадовго добре і безтурботно.

Не за горами заволодіння майном сім’ї, борги від друзів і колег по роботі, навіть вчинення крадіжки з метою матеріального збагачення. Навіть якщо така людина буде в свідомості, це не змусить його відмовитися від вчинення протиправних дій, оскільки організм поступово буде просити все нову порцію наркотиків.

Коли потрібно лікування наркоманії?

Найкраще почати лікування наркоманії у Івано Франківську якомога швидше, щоб зекономити дорогоцінний час. Чим швидше людину захистити від шкідливих наркотичних речовин, тим швидше вона зможе відновити своє психічне і фізичне здоров’я. Безумовно, якщо наркотики приймалися протягом декількох років, то відкотити все назад не вийде, але зате вдасться врятувати людину.

Як відбувається лікування наркоманії?

Залежна від наркотиків людина не приймає жодних доводів, оскільки все, що його цікавить, це чергова доза. Іноді може прокинутися усвідомлення того, що потрібно все міняти і так не може більше тривати, але вона боїться йти на лікування наркоманії Івано Франківськ, оскільки до кінця не вірить в можливе зцілення.

Фахівці нашого центру «Принцип +» готові почати негайне лікування пацієнта, який опинився в складній ситуації. Застосовується досконала лікувальна методика, яка неодноразово пройшла успішні випробування в багатьох країнах. Така терапія впливає на головні елементи залежності, показуючи «райські насолоди» під іншим, реалістичним кутом. Час зцілення може варіюватися, залежно від «стажу» пацієнта, але опускати руки не варто. Поки на лікування наркоманії (Івано-Франківськ) ціни зберігаються досить гнучкі, звертайтеся до нас прямо зараз!

Чому обирають «Принцип+»?

Переваги комплексного лікування від наркотиків

За багато років роботи, до нас звернулося величезне число українців, які випадково або свідомо стали в’язнями наркотичної залежності. Шляхом проведення колосальної роботи ми змогли продемонструвати реальні результати, завдяки чому звичайні громадяни змогли усвідомити, наскільки може бути прекрасним світ без вживання наркотиків. Наше комплексне лікування наркоманії у Івано Франківську є обов’язковою процедурою для всіх, хто не може впоратися з бажанням знову взятися за старі звички, пов’язані з наркотиками.

Робочий колектив – це природжені фахівці високого профілю, які завжди проконсультують пацієнта, допоможуть приборкати сумніви, розкажуть про особливості пропонованого лікування. Для того, щоб процедура лікування проходила більш ефективно, центр «Принцип +» пропонує комфортабельні умови перебування, де основні потреби сучасної людини будуть враховані.

При бажанні отримати більше інформації, рекомендується зателефонувати за вказаними контактними телефонами менеджеру. Пам’ятайте, що на комплексне лікування наркоманії ціни (Івано-Франківськ) пропонуються дуже осудні, тому потреби затягувати візит до нас немає!

Статья про лечение наркомании на рус.языке

8 фактів зловживання наркотичними речовинами

Вік 70% наркоманів не перевищує 25 років

Приблизна тривалість життя після початку вживання — до 5 років

Будь-який наркотик викликає залежність

Всі наркотичні речовини руйнують кору головного мозку

Марихуана ушкоджує легені, нерви і мозок

Наркотики залишаються в організмі роками після їх вживання

Наркозалежний повністю втрачає інстинкт самозбереження

У наркоманів народжуються хворі або розумово відсталі діти

Як вилікувати наркоманію?

 • alc

  Зв'язатися з нами

 • alc

  Безкоштовна
  консультація

 • alc

  Огляд лікарем

 • alc

  Складання програми
  лікування

 • alc

  Підписання договору
  і розміщення у стаціонарі

Відгуки


 • м. Івано-Франківськ,
  вул. Целевича 16д

 • info@pryntsyp.if.ua

 • 0800 339 863
  viber alc alc
КОНСУЛЬТАЦІЯ ЛІКАРЯ