Реабілітаційний центр
у Івано-Франківську
0800 339 863 Приймаємо онлайн-заявки цілодобово
viber alc alc

Мова:

Лікування жіночого алкоголізму

Лікування жіночого алкоголізму

Жіночий алкоголізм

Жіночий алкоголізм – справжня проблема, яка потребує негайного вирішення, поки не стало надто пізно. Це набагато гірше традиційного чоловічого алкоголізму, оскільки процес відмови від спиртних напоїв може протікати вкрай болісно для тендітної жіночої натури. Розглядаючи причини алкоголізму серед жінок, слід особливу увагу приділити наступним аспектам.

  1. Тривала самотність. Коли спостерігається тривалий розрив відносин і через надмірну зайнятість робочими справами жінка не може довгий час розпочати нові відносини, її починають мучити депресивні думки. Звідси і виходить, що виникає жіночий алкоголізм, особливості цієї шкідливої звички досить жахливі.
  2. Гормональні розлади і проблеми зі здоров’ям. Коли починає змінюватися гормональний фон, жінка може легко змінити позитивне ставлення до життя на різко негативний, після чого допоможе тільки пляшка спиртного. Важливо відзначити, що наслідки жіночого алкоголізму можуть досить болісно вдарити не тільки по здоров’ю, але і по життю в цілому – руйнування ділових зв’язків, втрата близького оточення і т.д.
  3. Негативний вплив інших людей. Якщо в рядах близьких людей або друзів знаходяться ті, хто небайдужий до спиртних напоїв, жінка може серйозно захопитися алкоголем, наслідуючи приклад оточення. Найбільш актуально це у випадках, коли чоловік є завзятим алкоголіком, тому вони пиячать разом з ранку до ночі.

Коли потрібне лікування жіночого алкоголізму?

Якщо жінка перестає відчувати радість життя без дози спиртного, а при споживанні алкоголю їй складно зупинитися, тоді саме час почати лікування жіночого алкоголізму. Для цього буде потрібно професійна медична допомога, де після проведеної діагностики вдасться сформувати оптимальний лікувальний курс. Принципово важливо пройти психологічну реабілітацію, адже основна причина криється в підсвідомості, що не дозволяє позбутися від алкоголю раз і назавжди.

Таким чином, як тільки виявляється жіночий алкоголізм, не затягуйте з його лікуванням. В іншому випадку, ситуація настільки посилитися, що людина надовго випаде з життя, все далі занурюючись в низку алкогольних п’янок.


  • м. Івано-Франківськ,
    вул. Целевича 16д

  • info@pryntsyp.if.ua

  • 0800 339 863
    viber alc alc
КОНСУЛЬТАЦІЯ ЛІКАРЯ