Реабілітаційний центр
у Івано-Франківську
+38 (066) 790-06-05 Приймаємо онлайн-заявки цілодобово

Мова:

Героїн – вершник смерті. Померти або лікувати залежність від героїну

Героїн – вершник смерті. Померти або лікувати залежність від героїну

Героїн – це найсильніший наркотичний засіб, не існує в природі, він виробляється з морфіну синтетичним шляхом. Він в кілька разів сильніший за морфін і дуже швидко викликає звикання, тому, якщо ваш близька людина зіткнувся з проблемою героїнової залежності, дуже важливо звернутися за кваліфікованою допомогою і пройти лікування наркоманії в Івано-Франківську.

Підступність цього наркотичного засобу в тому, що його вживання швидко викликає залежність. Якщо наркоман не отримує чергову дозу, його організм переживає найсильнішу ломку.

Що таке героїн, і як він впливає на стан людини

У сучасному світі проблема наркоманії є однією з найгостріших. У число наркозалежних потрапляє молодь, яка прагне знову і знову випробувати відчуття насолоди, приймаючи героїн. Його вживають внутрішньовенно, додають в курильні суміші або нюхають. Потрапляючи в організм, речовина знімає напругу, людина починає відчувати відсторонений від навколишнього світу стан. На тлі прийому наркотику починає здаватися, що всі проблеми стали несерйозними і відійшли на другий план. Наркоман в такому стані буде перебувати не менше п’яти годин. Чергова доза наркотичного засобу має наступний вплив:

 • підвищує настрій;
 • вводить людину в спокійний стан, часто межує зі станом сонливості;
 • організм стає розслабленим, особливо це відбивається на кінцівках;
 • перебуваючи в стані тепла і комфорту, хворий відчуває повну байдужість до всього, що його оточує.

З кожною черговою дозою людина перестає отримувати звичні відчуття. Йому доводиться зіткнутися з серйозними буднями. На цій стадії починають відбуватися зміни в психіці, всі думки крутяться тільки навколо однієї проблеми: як дістати чергову дозу. Якщо зробити це не вдається, людина відчуває ломку. Тепер наркоману чергова доза потрібна не тільки для того щоб відчути насолоду, а й позбутися ломки.

Крім абстиненції вживання героїну має й інші наслідки. Часто наркомани використовують один шприц. Це призводить не тільки до зараження гепатитом або іншими вірусними захворюваннями, а й ВІЛ. З плином часу розвиваються інші патології і хронічні захворювання, порушується психіка, туберкульоз і пневмонія.

Чи можна померти від героїну

Передозування призводить до смерті. Найчастіше передозування трапляється у тих наркоманів, які використовують ін’єкції для введення наркотику. Щоб домогтися бажаного результату, доза від одного міліграма поступово збільшується до 50, кількість ін’єкцій носить регулярний характер, героїн вводять не рідше трьох разів протягом дня. Передозування можливе, якщо кількість наркотику перевищує 70 міліграмів. Якщо відразу вколоти високу дозу, ризик летального результату збільшується.

Ознаками того, що близькій вам людині потрібна допомога кваліфікованого персоналу наркологічного центру «Принцип+», є такі стани:

 • повна відсутність емоційного забарвлення міміки. Поступово м’язи обличчя виснажуються, що призводить до їх обвисання і зміни виразу обличчя;
 • почервонілі обличчя і повіки. Якщо у наркомана повіки і шкіра обличчя червоніють при вживанні перших доз тільки на час, то з плином часу цей стан стає хронічним;
 • нестабільна поведінка. Відчуття щастя дуже швидко змінюється затяжною депресією, агресивною поведінкою;
 • шкіра хворого свербить, тому визначити, що необхідне лікування наркоманії, ціна якого дозволяє отримати допомогу кожному, хто її потребує, можна за тією ознакою, що людина постійно чухається;
 • очі болісно реагують на яскраве світло через те, що при прийомі наркотику зіниці знаходяться в звуженому стані. Щоб позбутися цього ефекту, багато наркомани використовують очні краплі;
 • почуття спраги призводить до скупчення і загустіння слини в куточках губ. Пропадає апетит, наркоман віддає перевагу солодкому: шоколаду, булочок, печива, щоб заповнити дефіцит енергії;
 • бліда шкіра з численними слідами уколів.

Лікування героїнової залежності – реабілітаційний центр «Принцип+» в Івано-Франківську

Важливо пам’ятати, що надати допомогу хворому можуть тільки кваліфіковані спеціалісти клініки, які мають великий досвід. Детоксикація від наркотиків дозволяє очистити організм, що є першим кроком на шляху до одужання. Дуже важливо для наркоманів, залежних від прийому героїну, створити комфортні умови, де вони будуть відчувати підтримку персоналу, шанобливе ставлення. Досвідчені фахівці запропонують оптимальну програму, методи якої допоможуть позбутися від героїнової залежності і повернутися до нормального, здорового життя.

КОНСУЛЬТАЦІЯ ЛІКАРЯ