Реабілітаційний центр
у Івано-Франківську
+38 (066) 790-06-05 Приймаємо онлайн-заявки цілодобово

Мова:

ТОП-5 способів для боротьби із похміллям

ТОП-5 способів для боротьби із похміллям

Єдиний дієвий спосіб уникнути похмілля – не пити. По суті, похмілля – це отруєння організму продуктами розпаду етанолу. Алкоголь – це отрута, незалежно від ступеня міцності напою. Під його дію попадають всі органи організму людини. Щоб вивести ацельдегід з організму потрібен час. Клінічні прояви алкоголізму, серед яких нудота, блювота, слабкість, головний біль, озноб, не дають людині відчувати себе добре, впливають на його стан, здатність виконувати трудові обов’язки. Чи існують дієві способи боротьби з похміллям?

Фізкультура в боротьбі з похміллям

Існує думка, що вийти з цього стану допомагають фізичні навантаження. Але досвідчений інструктор, спортивний лікар розкажуть про те, що заняття спортом, фізкультурою та вживання алкогольних напоїв речі несумісні.

Спорт сам по собі є травмонебезпечним заняттям. Займаючись в залі, легко отримати травму. Вживання алкогольних напоїв за добу до тренування в декілька разів збільшує ризик підірвати здоров’я. Окрім порушення координації та рівноваги, етиловий спирт, що потрапляє до організму людини, пришвидшує серцебиття, артеріальний тиск. Фізичне навантаження призводить до прискореного дихання, зростає потреба у кисні. Але транспортна функція організму погіршена дією етилу, тому кисень в достатній кількості не надходить, внаслідок чого з’являється задишка, підвищується тиск, що може призвести навіть до гіпертонічної кризи.

Якщо ви вживали алкоголь, тренування необхідно відкласти. А для виведення токсинів з організму прийняти засоби, які м’яко та природнім шляхом виведуть їх та покращать самопочуття.

Аптечні препарати від похмілля

Всі препарати, які випускаються фармацевтичними компаніями для боротьби з похмільним синдромом, можна поділити на дві групи:

  • ліки що запобігають похміллю;
  • засоби, що лікують похмільний синдром.

Але сучасна фармацевтика постійно розвивається, тому сьогодні в аптеці можна придбати препарати, які мають подвійну дію: і запобігають і лікують похмілля. Якщо ваша близька людина потрапила в залежність, лікування алкоголізму Івано-Франківськ стане вирішенням проблеми. Кваліфіковані спеціалісти реабілітаційного центру «Принцип +» допоможуть в боротьбі з залежністю.

Дія багатьох аптекарських засобів має швидку та ефективну дію, виводячи з оргазму токсини, продукти розпаду етилового спирту, що покращує загальний стан людини, зменшує головний біль, позбавляючи слабкості, нудоти, спраги. Лікарські засоби мають наступну дію:

  • пришвидшують розпад спирту та виведення метаболітів з організму;
  • допомагають печінці, виводячи токсини;
  • позбавляють від симптомів похмілля (головного болю, спраги, неприємного запаху з рота).

Боротьба з похміллям народними засобами

Сьогодні існує багато народних методів, як позбавитися від похмілля. Один з них – вживати велику кількість води. Вона сприяє швидкому виведенню токсинів та продуктів розпаду алкоголю з організму. Вживання мінеральної води сприяє відтворенню водно-сольового балансу. Але важливо вживати негазовану воду.

Наркологи стверджують, що натуральні соки – це джерело вітамінів та рятування для організму, ослабленого дією продуктів розпаду етилового спирту. Але щоб запобігти подразнення шлунку соки краще вживати попередньо розбавивши водою. Кращим варіантом стануть овочеві соки, які наповнять організм вітамінами та мінералами.

Старовинним народним засобом боротьби з похміллям вважається розсіл. Ця рідина має оптимальний склад солі, мінералів, які відтворюють нестачу їх в організмі після вживання спирту.

Зелений чай з медом багатьма вченими визнаний одним з найкращих засобів в боротьбі з похміллям, оскільки в його складі є фруктоза, велика кількість магнію та калію. Зелений чай багатий на антиоксиданти, які допомагають організму позбавитися від токсинів. Завдяки меду токсини виводяться через шкіру.

Дієвим засобом, як позбавитися від симптомів похмілля, є вживання кисломолочних продуктів (йогурти, кефір, та інше).

Лікування похмілля в реабілітаційному центрі

Залежність від алкогольних напоїв є тяжким хронічним захворюванням, яке руйнує життя не тільки залежної людини, а й ого оточення. В цей період відбувається руйнація особистості. Лікування від алкоголізму Івано-Франківськ вартість, якого є доступною кожному, це не тільки програма, методи якої дозволяють позбутися від симптомів похмілля. Це також комплексна програма реабілітації, яка дозволяє позбутися залежності одразу на двох рівнях: фізичному та психологічному.

Такі програми передбачають цілий комплекс медичних та терапевтичних процедур, направлених на відновлення фізичних та психологічних проблем. Під час лікування спеціалісти, розробляючи програму лікування, враховують особисті якості людини, його фізичний стан.

КОНСУЛЬТАЦІЯ ЛІКАРЯ