Реабілітаційний центр
у Івано-Франківську
0800 330 359 Приймаємо онлайн-заявки цілодобово
viber alc alc

Мова:

Лікування героїнової залежності

Лікування героїнової залежності

Опіати – їх винахід дозволив проводити складні хірургічні операції безболісно для пацієнтів. Завдяки властивостям цих речовин було врятовано чимало життів. Однак вони, будучи найсильнішим стимулятором ейфорійного відчуття і викликаючи залежність, стали і причиною загибелі мільйонів людей. Лікування наркоманії в Івано-Франківську, підтримка кваліфікованих фахівців допоможуть впоратися з проблемою і побороти залежність.

Поведінка людини під героїном

Зрозуміти, що близька людина приймає героїн, можна, поспостерігавши уважно за його поведінкою. Як правило, при прийомі цього наркотичного засобу проявляються такі стани:

 • замкнутість, людина все частіше поринає в себе, проявляється
  відчуженість від навколишнього його світу;
 • надмірна товариськість, яка може переходити в нав’язливу поведінку;
 • неприродність емоцій, явна награність;
 • стан сонливості, що не супроводжується позіханням, як це відбувається у людей, які не вживають наркотик;
 • почуття спраги, через зневоднення організму, згущення слини в куточках рота утворюється білуватий наліт.

Часто на перший погляд важко визначити, вживає людина героїн чи ні, оскільки його поведінка може бути цілком адекватним.

Героїнова ломка

Відомий під назвою «ломка», абстинентний синдром переживають всі, хто вживає наркотичні засоби. Незалежно від того, які засоби використовуються, це стан відомо усім наркозалежним.

Ломка – складне, болісне не тільки з фізичної, а й з психологічної точки зору стан, що настає, коли наркозалежний НЕ отримує чергової дози. Однією з нестерпних форм ломки вважається героїнова ломка, тривалість якої може складати до трьох тижнів. Однак на цьому все не закінчується, її наслідки людина відчуває протягом декількох місяців. Повноцінну допомогу по купіруванню такого стану можна отримати тільки в реабілітаційному центрі Івано-Франківська.

Героїнова ломка – цей процес протікає в кілька етапів, оскільки під дією прийнятого героїну пацієнт переживає комплекс фізичних, психологічних змін, його організм звикає отримувати регулярно чергову дозу. Наскільки важким буде стан пацієнта, залежить від таких факторів, як розмір прийнятої дози, стаж, стан здоров’я та вік наркозалежного. Фахівці наркологічного центру « Принцип + », розробляючи індивідуальну програму лікування, проведення лікувальних заходів для зняття ломки, враховують ці показники.

Лікування залежності від героїну

Якщо ваша близька людина потрапила в залежність, героїн повністю поглинув її і став для неї головним у житті, дуже важливо надати їй допомогу. Лікування наркоманії ціна, якого неважлива, коли йдеться про порятунок людини, дозволить позбутися від згубної пристрасті. Багато хто вважає, що впоратися з проблемою можна самостійно, не звертаючись до фахівців спеціалізованих центрів. Однак це не так. Людині, що вживає наркотики, буде дуже важко впоратися з ломкою, залишившись наодинці з проблемою. Зняти героїнову залежність можуть тільки фахівці, що мають знання, навички в наданні допомоги таким пацієнтам.

При зверненні в реабілітаційний центр запропонують пройти комплекс діагностичних обстежень, результати яких допоможуть визначити, наскільки згубна звичка і як прийом наркотику відбився на стані організму.

Отримані результати обстеження використовуються для розробки схеми лікування, яка передбачає наступні заходи:

 • проведення детоксикації – за допомогою сучасних препаратів з організму виводяться накопиченні отрути ;
 • підтримуюча терапія;
 • реабілітація та відновлення функцій внутрішніх органів;
 • робота психологів ;
 • соціальна реабілітація.

У міру лікування, в план можуть вноситися корективи. Впоратися з психологічною проблемою набагато складніше, ніж побороти фізичну залежність. Це пов’язано з тим, що героїн дарує наркоману відчуття ейфорії, відмовитися від якої досить важко. Робота фахівців центру спрямована на те, щоб зруйнувати міф про те, що героїн дарує насолоду, змінити світогляд пацієнта.

Крім роботи з пацієнтом фахівцями реабілітаційного центру проводиться робота з його сім’єю, рідними і близькими. Це дозволяє використовувати позитивні емоції від спілкування з друзями, коханими на свідомість пацієнта і швидше повернути його до нормального життя. Фахівці центру допоможуть наркозалежний зрозуміти згубність своєї звички. Здолавши залежність, проводиться курс реабілітації, під час якого пацієнт повертається до нормального життя, в якому більше немає наркотиків.


 • м. Івано-Франківськ,
  вул. Целевича 16д

 • info@pryntsyp.if.ua

 • 0800 330 359
  viber alc alc
КОНСУЛЬТАЦІЯ ЛІКАРЯ