Реабілітаційний центр
у Івано-Франківську
0800 339 863 Приймаємо онлайн-заявки цілодобово
viber alc alc

Мова:

Лікування дипсоманії

Лікування дипсоманії

Дипсоманія

Коли людина періодично відчуває невгамовний потяг до алкоголю, то, найімовірніше, у нього розвивається дипсоманія, симптоми даного захворювання досить відомі. Це тривала депресія, що пригнічують думки і схильність до суїциду. Справитися з подібними казусами якраз і допомагає пляшка, але насправді алкоголь тільки погіршує її загальний стан. Людина починає пити цілими днями, що нерідко доходить до реанімаційного столу або навіть летального результату. Таким чином, якщо людину дійсно турбує дипсоманія, лікування слід починати негайно!

Наскільки небезпечна дипсоманія?

Найголовніше, на що слід звернути увагу, хвороба може почати загострюватись в будь-який момент. Приступ запустить ланцюгову реакцію, після чого зупинити людину від прийому алкоголю буде практично неможливо. Якщо почала давати взнаки дипсоманія, що робити потрібно? Перш за все, це не дозволяти людині навіть наближатися до алкоголю. Скористайтеся антидепресантами, щоб її самопочуття поступово нормалізувалося, а далі якщо буде потрібно, то викликайте співробітників швидкої допомоги. Вони зможуть відправити людину в клініку, де буде продовжено лікування недуги.

Як лікувати дипсоманію?

Важливо сказати, що повністю позбутися від дипсоманії неможливо. Вся справа в тому, що дана хвороба є психологічним відхиленням, яке з’являється внаслідок спадкових факторів. Щоб знати, що готує дипсоманія, діагностика проводиться досвідченим фахівцем. Лікар також проводить консультацію з пацієнтом, щоб зрозуміти, які чинники впливають на провокування вживання спиртних напоїв.

Цікаво, що сама людина прекрасно розуміє свій стан, але відмовитися від пляшки вона не в силах. Все тому, що щиро вважає, що тільки алкоголь здатний приглушити головний біль і допомогти впоратися з депресивними думками. Таким чином, виникає двояка ситуація, вийти з якої без допомоги фахівця неможливо. Якщо хочете знати, як лікувати дипсоманію в момент нападу, зверніться до лікаря для додаткової консультації.


  • м. Івано-Франківськ,
    вул. Целевича 16д

  • info@pryntsyp.if.ua

  • 0800 339 863
    viber alc alc
КОНСУЛЬТАЦІЯ ЛІКАРЯ