Реабілітаційний центр
у Івано-Франківську
0800 339 863 Приймаємо онлайн-заявки цілодобово
viber alc alc

Мова:

Лікування алкогольної епілепсії

Лікування алкогольної епілепсії

Алкогольна епілепсія

При систематичному вживанні спиртних напоїв можуть початися прояви алкогольної епілепсії, що особливо страшно для тих, хто страждає епілепсією. Дане явище протікає вкрай нестабільно, тому люди, які страждають від нього, ризикують отримати масу ускладнень для здоров’я, аж до летальних випадків.

Чим примітна алкогольна епілепсія?

Спочатку недуга провокує появу м’язових судом з подальшою втратою свідомості. Нерідко зустрічається таке, коли у людини спостерігається пінисте виділення з ротової порожнини або вони виникають в блювотних масах. Здатність контролювати свої дії і руху стає практично неможливим. Саме тому багато хто задається питаннями про те, алкогольна епілепсія що робити, коли це станеться.

Відповіддю служить наступне твердження – негайно припинити прийом спиртних напоїв навіть в обмежених порціях! Подумайте самі, який сенс труїти свій організм, паралельно провокуючи досить небезпечний для життя недуг. Проведена діагностика алкогольної епілепсії досвідченими медичними фахівцями дозволить визначити хворобу, встановити її причини і запропонує оптимальну методику по її поступовому усуненню.

Люди, які страждають від алкогольної епілепсії, відзначають, наскільки погіршується їхнє життя. Починаючи неконтрольованими нападами, від яких страждає не тільки сама людина, але також його близькі та родичі, і закінчуючи жахливими сновидіннями, які з кожним разом стають все більш нестерпними й страшними. Додаються також ситуативні галюцинації, від чого стан людини більше схоже на прояв білої гарячки.

Вік потенційних жертв алкогольної епілепсії

Лікарі встановили, що хвороба вражає алкоголіків зі стажем від 7 до 10 років, чий вік становить 27-45 років. Проте недавні дослідження показали, що алкогольна епілепсія може прийти в життя людини набагато швидше – досить протягом двох років активно вживати спиртні напої, щоб це захворювання стало частиною його життя. Таким чином, алкогольна епілепсія лікування вимагає негайного, а щоб прискорити одужання, необхідно раз і назавжди відмовитися від алкоголю і задуматися щодо здорового способу життя.


  • м. Івано-Франківськ,
    вул. Целевича 16д

  • info@pryntsyp.if.ua

  • 0800 339 863
    viber alc alc
КОНСУЛЬТАЦІЯ ЛІКАРЯ