Реабілітаційний центр
у Івано-Франківську
0800 339 863 Приймаємо онлайн-заявки цілодобово
viber alc alc

Мова:

Лікування алкогольної деменції

Лікування алкогольної деменції

Алкогольна деменція

Напевно, багато хто пам’ятає таку фразу «Всього одну чарочку. Ти що, нас не поважаєш?», почуту від друзів, колег по роботі або близьких людей. Здавалося б, від такої порції алкоголю сприйняття світу кардинально не зміниться, але краще все-таки відповісти відмовою, оскільки підсісти на гачок спиртних напоїв неймовірно легко. Більш того, це може закінчитися жахливими наслідками для здоров’я, де може легко з’явитися алкогольна деменція.

Що таке алкогольна деменція і які її симптоми?

Завзяті любителі міцних напоїв легко підтвердять, що згадати події минулого вечора неймовірно складно, якщо напередодні добряче перепити. Тепер уявіть, що така ситуація помітно ускладниться, стаючи щоденним супутником людини. Події складно згадуються, обличчя немов у тумані, думки сплутані одні з іншими – такі алкогольна деменція симптоми готує всім, чий алкогольний стаж б’є всі допустимі рекорди!

Не менш важливо відзначити, що алкоголік втрачає будь-який зв’язок із зовнішнім світом. Це не просто проблема з комунікацією, а остаточна втрата мотивації для взаємодії з будь-ким. Навіщо кудись йти, для чого розмовляти з тією або іншою людиною, чому потрібно робити те, а не інше – такі питання не рідкість в разі прогресування алкогольної деменції.

Зробити щось самостійно без допомоги близьких людей буде все складніше. Начебто, зав’язати шнурки або включити мікрохвильову піч зможе зробити навіть дитина, але для таких людей це стає справжнісіньким квестом, де дуже складно знайти правильне рішення.

Лікування алкогольної деменції

З огляду на вищесказане, людина просто не може встати на шлях одужання, адже ні в чому не бачить сенс. Тут на допомогу обов’язково повинні прийти близькі і люблячі люди, оскільки алкогольна деменція просто так не проходить. Досвідчені лікарі проведуть лікувальну терапію із залученням кваліфікованого психолога, чия участь полягає в реабілітації після завданих збитків психіці алкоголем.

Порятунок від алкогольної деменції цілком реальний, але така можливість не буде тривати цілу вічність. Необхідно відмовитися від спиртних напоїв, почати вести здоровий спосіб життя, більше контактувати з людьми, проводити час на свіжому повітрі і завести собі корисне хобі. Іншими словами, дійте прямо зараз, поки деменція не дуже сильно зміцнилася всередині свідомості алкоголіка.


  • м. Івано-Франківськ,
    вул. Целевича 16д

  • info@pryntsyp.if.ua

  • 0800 339 863
    viber alc alc
КОНСУЛЬТАЦІЯ ЛІКАРЯ