Реабілітаційний центр
у Івано-Франківську
0800 339 863 Приймаємо онлайн-заявки цілодобово
viber alc alc

Мова:

Лікування алкогольного церебрального синдрому

Лікування алкогольного церебрального синдрому

Алкогольний церебральний синдром

Сучасна людина добре знайома зі спиртними напоями. Досить увімкнути телевізор, де головні герої популярних фільмів вживають алкоголь, а після цього почнеться реклама, де обов’язково буде показано пиво або більш міцний алкоголь. Поки діє пропаганда на подібні напої, не дивно, що величезна кількість наших громадян періодично або навіть регулярно випивають. Але дуже важливо не втрачати контроль над ситуацією, адже може утворитися складне психічне захворювання – алкогольний церебральний синдром.

Важливо відзначити, що алкогольний церебральний синдром лікування вимагає негайного. В іншому випадку, людину наздожене повна деградація особистості, аж до повної ізоляції від зовнішнього світу. Звичайно, все це стане помітним далеко не відразу, тому принципово важливо звертати увагу на перші ознаки цієї хвороби. Прямо зараз ми перерахуємо, які симптоми алкогольного церебрального синдрому існують.

Як розвивається алкогольний церебральний синдром:

  1. Незначна плутанина в думках, яка буде посилюватися у міру прогресування хвороби. Періодична забудькуватість і наростаючі ознаки агресивності.
  2. Серйозні провали в пам’яті, слабкий контроль за своїми вчинками, прогресуюча депресія.
  3. Істотне руйнування особистості, відмова від своїх інтересів і зацикленість.

Пам’ятайте, чим більше алкогольний стаж і чим більша доза спиртних напоїв, тим небезпечніше і стрімкіше розвивається алкогольний церебральний синдром, про що добре знають досвідчені лікарі. Неможливо зупинити поїзд, який мчить на величезній швидкості в безодню. Тільки за допомогою близьких людей вдасться адекватно поглянути на ситуацію, що склалася і вчасно відмовитися від настільки пагубної звички, яка щодня завдає катастрофічного удару по психіці.

Слід зауважити, що для кожної людини алкогольної церебральний синдром причини однакові – пристрасть до спиртних напоїв з величезним стажем. Навіщо йти по життю з пляшкою в руці? Набагато краще зосередитися на своїх інтересах, розвиваючи себе духовно і фізично. Змініть згубну звичку на корисне хобі, яке позбавить від депресії і покаже, як може бути прекрасний світ, якщо дивитися на нього не через призму алкоголю. Негайно зверніться за допомогою до фахівців, як тільки алкогольний церебральний синдром симптоми свої проявить!


  • м. Івано-Франківськ,
    вул. Целевича 16д

  • info@pryntsyp.if.ua

  • 0800 339 863
    viber alc alc
КОНСУЛЬТАЦІЯ ЛІКАРЯ