Реабілітаційний центр
у Івано-Франківську
+38 (066) 790-06-05 Приймаємо онлайн-заявки цілодобово

Мова:

Лікування алкогольних психозів

Лікування алкогольних психозів

Деякі люди не вірять в те, що алкогольні напої при тривалому споживанні здатні зруйнувати особистість людини. Це не просто конфлікти всередині сім’ї, сварки з керівництвом і нескінченні грошові витрати, але також критичні зміни в психіці. Починаються галюцинації, різкі зміни настрою аж до божевілля, судоми, безсоння, швидка стомлюваність. Іноді людина раптово перестає втрачати інтерес до їжі, після чого починається стрімка втрата ваги. За всіма ознаками, людина деградує, і якщо це не зупинити, то можуть початися досить трагічні прецеденти.

Алкогольний психоз – наскільки він небезпечний для людини?

Все вищесказане підходить під визначення алкогольний психоз. Якщо своєчасно почати лікування алкогольних психозів, тоді вийде обернути все негативні наслідки назад, поступово повертаючи людину до нормального життя. Проблема в тому, що сама людина, перебуваючи під безперервним впливом алкоголю і при серйозних психічних відхиленнях, навіть не думає погоджуватися на допомогу кваліфікованих медичних фахівців. Вони для неї вороги, так само, як і всі, хто намагається її вмовити на лікування. Але ніхто не каже, що цей шлях буде простим і легким.

Як відбувається лікування алкогольного психозу?

Реабілітаційний центр «Принцип +» пропонує комплекс лікувальних практик, які здатні поступово вивести людину зі стану, де його переслідує нескінченна тривога, паніка і страх. Як тільки він зможе побачити іншу сторону життя, де немає подібних проявів, а замість них з’являться більш традиційні захоплення, то лікувальний курс значним чином прискориться і посилиться. Команда лікарів добре знає про клінічні прояви алкоголізму та алкогольних психозів, тому почне діяти негайно по найболючішим місцях цих недуг.

Для отримання додаткової інформації щодо діяльності нашого реабілітаційного центру, поспішайте скористатися наведеними телефонними номерами. Менеджер зможе надати розгорнуті відповіді на всі питання, що цікавлять, від особливостей реабілітації пацієнтів до точних розцінок за лікувальні курси. Не дозволяйте близькій людині страждати від психічних розладів, які викликані багаторічною залежністю від спиртних напоїв. Все тому, що клінічні прояви алкоголізму дуже швидко посилюються і може статися все, що завгодно, причому, раптово.

КОНСУЛЬТАЦІЯ ЛІКАРЯ