Реабілітаційний центр
у Івано-Франківську
+38 (066) 790-06-05 Приймаємо онлайн-заявки цілодобово

Мова:

Кому підходить вшивання ампули від алкоголізму

Кому підходить вшивання ампули від алкоголізму

Популярним методом позбавлення від потягу до спиртних напоїв є підшивка від алкоголю Івано-Франківськ, яку в центрі «Принцип+» роблять досвідчені хірурги-наркологи. Даний метод передбачає введення в організм пацієнта капсули зі спеціальними ліками, які блокують здатність розщеплювати продукти розпаду етилового спирту. В результаті, якщо людина раптом зривається, то у неї виникає дуже сильна інтоксикація, яка може призвести до смерті. Страх загинути і відраза до випивки на рівні фізіології дозволяють алкоголіку відмовитися від згубної звички і сконцентруватися на позбавленні від психологічної залежності.

Відгуки про підшивку різні, наприклад, комусь вдалося саме таким чином впоратися з патологічною тягою, а інші, не дивлячись на кодування, продовжили зловживати спиртовмісними напоями після закінчення дії ліків. Закономірно виникає питання: чи дійсно методика ефективна, і кому вона підходить? Розібратися в цьому допоможе наша стаття, де ми проаналізуємо особливості процедури, показання та протипоказання, а також перспективи остаточного одужання.

В яких випадках потрібна підшивка від алкоголю

Використання алкоблокаторів – поширена практика в усьому світі, в тому числі в Україні. Кодування шляхом введення ампули в тіло вважається одним з найбільш результативних способів, але не скасовує курсу реабілітації. Щоб зрозуміти, чи підходить вам або близькій людині підшивання, необхідно проаналізувати переваги і недоліки процедури.

Залежність від спиртних напоїв сама по собі не зникає, і навіть розуміючи ризики, пов’язані з їх вживанням, алкоголік не завжди здатний відмовитися від чергової чарки горілки або пляшки пива. Підшивка дозволяє впоратися з щохвилинним бажанням випити, очистивши свідомість і створивши базу для відновлення психоемоційного фону. Коли в крові немає алкоголю, людина починає замислюватися над власною поведінкою і тими наслідками, до яких призвела хвороба, – це мотивує на зміну способу життя і спілкування з психологом.

Ефект від кодування з’являється у всіх і відразу (як тільки ліки почнуть надходити в кров), а термін дії препарату можна коригувати в залежності від мети процедури. Найчастіше використовуються еспераль і дисульфірам, які допомагають позбутися від фізіологічного потягу на 3, 6, 12 місяців і навіть на 3-5 років. Дозування підбирають індивідуально, враховуючи вік, вагу пацієнта, наявність хронічних захворювань, стаж вживання спиртного і досвід кодування в минулому. Лікар може вибрати різні місця для введення лікарського засобу, але найчастіше капсулу поміщають в нижню частину сідниці або підлопаткову зону, оскільки звідти її самостійно важко витягти.

До однозначних плюсів методу можна віднести:

 • можливість комбінованого застосування з іншими способами лікування алкоголізму – вливанням, психотерапією і методом Довженка;
 • безпека – оперативне втручання здійснюється кваліфікованим лікарем в стерильних умовах в клініці та належить до категорії малоінвазивних, що виключає ризик інфікування та побічних ефектів. Через 5-7 днів рана повністю загоюється, і людина не відчуває ніяких неприємних відчуттів;
 • прийнятна вартість;
 • достатньо проста підготовка – головною умовою є утримання від спиртного протягом зазначеного лікарем терміну. Іноді пацієнтам потрібно комплексна детоксикація від алкоголю Івано-Франківськ.

Щоб продемонструвати пацієнтові, наскільки серйозними будуть наслідки прийому навіть невеликої кількості спиртного, лікар може (при наявності згоди залежного) провести провокацію – дати невелику кількість спиртного, що викликає нудоту, блювоту, запаморочення, слабкість і т.д. Через 5-10 хвилин в організм вводять спеціальні препарати для відновлення стану.

При всіх перевагах підшивки завжди є ризик, що алкоголік все ж таки не втримається і наважиться випити, і це призведе до незворотних змін або смерті. Щоб цього не сталося, наркологи рекомендують кодування тільки тим хворим, які внутрішньо готові до довічної відмови від спиртних напоїв, але через слабку волю або з інших причин потребують медикаментозного блокування власних бажань. Перед тим як записуватися на процедуру, потрібно обов’язково проконсультуватися з лікарем щодо доцільності та безпеки кодування саме для вас. Найбільш результативним є введення капсули пацієнтам з 1 і 2 стадією залежності, наприклад, якщо після виведення із запою в силу якихось обставин вони не можуть відразу почати реабілітаційний курс.

Як відбувається процедура підшивки від алкоголю

 1. На первинній консультації нарколог проводить огляд, встановлює анамнез і призначає дослідження для оцінки здоров’я пацієнта.
 2. Якщо хворий тривалий період безконтрольно вживає алкоголь, в клініці проводять виведення із запою і детоксикацію. Додатково призначається консультація психолога.
 3. При відсутності протипоказань лікар призначає дату процедури та інформує про всі особливості процесу, а також отримує письмову згоду на кодування.
 4. Хірургічне втручання проводиться в операційній клініки – під місцевим наркозом лікар робить невеликий надріз і вводить під шкіру капсулу з препаратом, потім накладає шви і стерильну пов’язку.

Реабілітаційний період після вшивання ампули від алкоголізму

Зникнення фізичної потреби в спиртному не означає, що людина вилікувалася – якщо не попрацювати над психологічним аспектом залежності, то відразу після закінчення дії ліків алкоголь знову стане частиною її життя. Оптимальний варіант – пройти повноцінний курс реабілітації в стаціонарі центру «Принцип+», де клієнтам забезпечені комфортні умови, щоденні фізичні заняття, а також зустрічі з психологами та колишніми реабілітантами. За підтримки фахівців алкоголіку вдається позбутися від першопричин хвороби, поміняти світогляд, знайти душевну рівновагу і впевненість в тому, що він зможе залишатися тверезим протягом усього подальшого життя.

Підшивка від алкоголю: протипоказання

Щоб кодування було ефективним і безпечним, алкоголіку необхідно попередньо здати аналізи і пройти ряд обстежень, які допоможуть оцінити його стан здоров’я та підтвердити відсутність протипоказань. Процедуру не проводять, якщо:

 • є підозра або підтверджена вагітність;
 • пацієнт не досяг повноліття;
 • у людини цукровий діабет або хронічна хвороба серцево-судинної системи у важкій формі;
 • виявлена ​​алергічна реакція на використовуваний препарат;
 • діагностовано психічні відхилення;
 • в анамнезі присутній інфаркт або інсульт, що відбулися за останні пів року до передбачуваної дати підшивки;
 • в організмі присутній алкоголь;
 • залежний не виявляє бажання лікуватися;
 • є ознаки паралельного розвитку наркотичної залежності;
 • присутні симптоми гострого інфекційного захворювання.

Визначити, чи можна вам або вашому родичу кодуватися шляхом підшивки, допоможуть лікарі нашого центру. Ми пропонуємо повний спектр послуг лікування алкоголізму, включаючи консультацію нарколога (в клініці і вдома), виведення із запою Івано-Франківськ, медикаментозне кодування з індивідуальним розрахунком дози і психологічну реабілітацію для закріплення ефекту від введення капсули.

КОНСУЛЬТАЦІЯ ЛІКАРЯ