Реабілітаційний центр
у Івано-Франківську
+38 (066) 790-06-05 Приймаємо онлайн-заявки цілодобово

Мова:

Інтоксикація алкоголем

Інтоксикація алкоголем

Алкогольне отруєння

Після чергової вечірки з колосальною кількістю спиртних напоїв болить голова і хочеться провалитися під землю, щоб не відчувати цій гнітючий стан? Немає ніяких сумнівів, що це алкогольна інтоксикація, яка добре знайома багатьом громадянам нашої країни. Дуже важливо розуміти, що лікування алкогольної інтоксікації в початковій стадії може здійснюватися підручними методами, тому врятувати себе від жахливого стану цілком реально.

Як лікувати алкогольну інтоксикацію?

Насамперед, рекомендуємо не вживати спиртні напої, оскільки чергова порція алкоголю тільки посилить проблеми, пов’язані з інтоксикацією організму. Як тільки з’явилося алкогольне отруєння – що робити ? Випийте кілька таблеток активованого вугілля, і через кілька годин повторіть ту ж саму процедуру. Активоване вугілля чудово підходить для детоксикації організму.

Також слід пити більше рідини, щоб відновити баланс в організмі, виводячи токсичні елементи. Фахівці рекомендують пити газовану воду, оскільки вона швидше просочується в кров, або трав’яні чаї, які сприяють швидкому чищенні від токсинів. Коли усувається алкогольна інтоксікація – причини мають значення. Чим більше людина випила спиртних напоїв, тим складніше буде протікати стадія відновлення організму.

Симптоматика алкогольної інтоксикації

Очевидно, що людині складно визначити самостійно, коли вона дійсно п’яна. Однак нижчезазначені симптоми допоможуть зрозуміти, що відбуваються деякі зміни.

  1. Слабка координація рухів. Починається похитування, відбуваються зміни в ході.
  2. Порушується дикція. Людина може затнутися на якомусь слові або вимовляти речення набагато повільніше, ніж зазвичай.
  3. Ознаки нудоти і блювоти. Фахівці не рекомендують її стримувати, оскільки так організм намагається самостійно очиститися від шкідливих речовин.
  4. Сильне запаморочення. Коли відбувається алкогольна інтоксікація, наслідки насправді можуть бути вкрай серйозними. Головний біль з подальшим запамороченням – явний сигнал для припинення вживання алкоголю.

Безумовно, краще відмовитися від прийому спиртних напоїв, однак якщо станеться алкогольна інтоксікація, допомога повинна надаватися негайно.

КОНСУЛЬТАЦІЯ ЛІКАРЯ