Реабілітаційний центр
у Івано-Франківську
0800 339 863 Приймаємо онлайн-заявки цілодобово
viber alc alc

Мова:

      Гаряча лінія допомоги

Потрібна допомога? Телефонуйте прямо зараз

 • Анонімно
 • Професійно
 • Цілодобово

Ми вам передзвонимо


Лікування ігроманії

Кожна людина легко назве хоча б кілька улюблених ігор, яким вона віддає перевагу у вільний час. Наприклад, карткові ігри, футбол, баскетбол. Погодьтеся, такі розваги приносять користь, оскільки вони відволікають від нагальних проблем і навіть допомагають підтримувати фізичну форму (кажучи про спортивні ігри). У той же час, такі розваги, як азартні ігри, несуть одні нещастя звичайним українцям, які свого часу вирішили підсісти на них.

Тільки уявіть, на що перетворюється життя, коли з’являються азартні ігри. Це немов сильнодіючий наркотик, який не обов’язково вживати в якості таблеток або якихось добавок в їжу – достатньо почати гру, а бажання зробити чергову ставку з’явиться само собою. Причому, нерідко така ставка буде доленосною, оскільки який же азарт без ризику, перебуваючи на самому краю прірви. Залежною від ігор людині зовсім не обов’язково відчувати безмежне щастя від успішної ставки, навіть один раз. Це як нескінченне очікування моменту, який тільки підстьобує на продовження гри.

Професійне лікування для ігроманів в Івано-Франківську

Наслідки ігрової залежності

Свідомість людини починає працювати в зовсім іншому напрямку. Головна мета – знайти час і гроші, щоб знову приєднатися до ігрового столу і почати гру. Цікаво, що чим швидше людина програє, тим агресивніше вона стає і починає грати по крупному. Тут як раз найнебезпечніша стадія, оскільки навіть особливо заможна людина не може собі дозволити щодня спускати на вітер мільйони.

Очевидно, що якщо грошей немає, то потрібно придумати спосіб того, як їх дістати. Якщо не пройти лікування ігроманії у Івано Франківську, то людина почне тягати предмети з дому, майже даром продаючи їх першим зустрічним. Почнеться справжня паніка, яка припиниться тільки в разі чергового ігрового раунду. Це може бути не тільки від азартних ігор, але також від відеоігор, які при надмірному впливі на людину здатні привести до не менш сумних наслідків.

Відмовлятися від лікування ігроманії – ірраціонально!

Будь-яку залежність, яка переходить усі допустимі рамки, необхідно негайно лікувати. Сьогоднішні медичні практики досить великі, тому рішення навіть самого затяжного потягу до ігор буде обов’язково знайдено. Звертаючись за допомогою до фахівців центру «Принцип +», Ви зрозумієте, що на лікування ігроманії (Івано-Франківськ) ціни пропонуються досить лояльні.

Однак не тільки розцінки стають причиною вибору на користь нас. Сучасний центр реабілітації «Принцип +» має в своєму розпорядженні команду талановитих і висококваліфікованих медичних фахівців, яким під силу надати комплексну підтримку всім пацієнтам. Це стосується не тільки консультативної допомоги, але також повного контролю над тим, як лікування ігроманії (Івано-Франківськ) проходить.

Лікування ігроманії – єдино правильний варіант подолання підступної залежності!

Ціна лікування лудоманії в Івано-Франківську

Продовження руйнування психічного стану людини, залежного від ігор, подібно міні сповільненої дії. Рано чи пізно станеться вибух, який вже нічим не стримати. Людина втратить родину, оселю, роботу, друзів, а сенс життя зведеться лише до продовження гри. Оскільки гроші в цьому світі не нескінченні, ігроман легко погодиться на вчинення протиправних дій, після чого, в кращому випадку, на нього чекає в’язниця.

Поки на лікування ігроманії вартість пропонується дуже справедлива, не затягуйте з візитом в наш центр «Принцип +». Як тільки Ви станете помічати, що близька людина, родич або друг потрапив під ігрову залежність, негайно звертайтеся до нас за кваліфікованою допомогою. Це дозволить уникнути більш тяжких наслідків для психічного здоров’я пацієнта, сприяючи швидкому реанімуванню звичних життєвих радостей.

Якщо на комплексне лікування ігроманії вартість як і раніше буде викликати додаткові питання, тоді скористайтеся передбаченими телефонними номерами для зв’язку з менеджером. Наш консультант швидко введе в курс справи, підкаже, чим характерна лікувальна терапія і у скільки обійдеться комплексне лікування ігроманії у Івано Франківську в центрі «Принцип+».

Пам’ятайте, залежність ніколи не закінчується позитивним результатом для людини, незалежно від віку, статі, місця роботи, переваг. Якщо вчасно не припинити цю хворобу, то вона дуже швидко розростеться і стане загрожувати всьому тому, що колись людина любила і цінувала найбільше в житті. Вибираючи «Принцип+», Ви можете бути впевнені, що на лікування ігроманії ціни (Івано-Франківськ) будуть встановлені з урахуванням сучасних українських реалій!

Статья про лечение игромании на рус.языке

7 фактів про ігроманію

Формування хвороби і її стадії схожі з вживанням кокаїну

Більшість маніакальних геймерів відчувають самотність і незадоволеність своїм життям

Ігроманія лікується важче, ніж алкоголізм і наркоманія

У 8% випадків тяга передається з покоління в покоління

Половина ігроманів - жінки

Ігромани одержимі грою незалежно виграють вони чи програють

Реакція головного мозку на гру така ж, як у алкоголіка на спиртне

Як вилікувати ігроманію?

 • alc

  Зв'язатися з нами

 • alc

  Безкоштовна
  консультація

 • alc

  Огляд лікарем

 • alc

  Складання програми
  лікування

 • alc

  Підписання договору
  і розміщення у стаціонарі

Відгуки


 • м. Івано-Франківськ,
  вул. Целевича 16д

 • info@pryntsyp.if.ua

 • 0800 339 863
  viber alc alc
КОНСУЛЬТАЦІЯ ЛІКАРЯ