Реабілітаційний центр
у Івано-Франківську
0800 330 359 Приймаємо онлайн-заявки цілодобово
viber alc alc

Мова:

Чим небезпечний героїн?

Чим небезпечний героїн?

Необхідно відмітити, що суть впливу наркотичних речовин, алкоголю чи тютюну однакова на організм людини. На жаль, чим молодше людина, тим негативний вплив сильніший та незворотній. Всі токсини та отрути зразу проявляються на тілі хворого. Найнебезпечніші наркотичні речовини – це похідні опіатів. Вони виготовляються на основі молочного макового соку. Однією з найвідоміших речовин цієї групи є героїн.

Вплив героїну на організм людини

Героїн виступає дуже потужним препаратом для заспокоєння болю, який входить до складу деяких ліків. Цей вид є найпоширенішим та швидкодіючим наркотиком із сімейства опіатів. Вживання речовини викликає короткострокове зниження болю, відчуття ейфорії та легкості у всьому тілі. На сьогоднішній день героїн поширюється у різних формах. Тепер його вживають не тільки у вигляді ін’єкцій. Наркотик курять та вдихають через ніс.

Героїн відноситься до тих препаратів, які викликають звикання та дуже сильну залежність. Його дія проявляється таким чином:

 • уповільнюється реакція тіла людини
 • викликається відчуття тепла та відчуженості
 • пригнічується активність мозку
 • розширюються кровоносні судини
 • виникає сонливість та емоційний спокій

У разі, коли людина перестає вживати героїн, вона відчуває симптоми схожі на вірус грипу. У неї йдуть сльози з очей, починається нежить, кашель, втрачається апетит, відчувається тремор кінцівок, озноб, паніка, м’язові судоми, безсоння, піднімається температура та артеріальний тиск. При вживанні підвищених доз героїну, дихання уповільнюється та може зовсім припинитися. Для вагітних жінок вживання наркотиків протипоказано, тому що відбувається відшарування плаценти, смерть немовля та викидні. Дитина народжується вже із залежністю від опіатів. Найнебезпечнішим способом вживання героїну є ін’єкції. Зазвичай, наркомани вводять дозу однією голкою. Це викликає передачу таких небезпечних хвороб, як ВІЛ і гепатит.

При тяжкій формі залежності від наркотику, хворому постійно необхідна доза. Якщо він її не отримає, людина відчуває дискомфорт та напади агресії. Основними ознаками прояву ломки від наркотиків є:

 1. Діарея
 2. Тремор у кінцівках
 3. Спазми у шлунку
 4. Позіхання
 5. Нежить
 6. Занепокоєння
 7. Гусяча шкіра
 8. Значна втрата ваги
 9. Важка тяга до препарату
 10. Зупинення фізичного та психологічного розвитку.

Дані прояви наркотичної залежності проявляються протягом 24 годин після прийняття останньої дози препарату та тривають впродовж 7-10 днів. Якщо ви помітили, що у близької вам людини помітні ознаки прийому наркотиків, необхідно терміново звернутися до лікарів. Тільки спеціалісти можуть оцінити загальний фізичний та психологічний стан хворого та запропонувати ефективне лікування.

Лікування героїнової залежності

Основною метою лікування від героїну є позбавлення у пацієнта тяги до вживання наркотичних речовин. Для того, щоб якісно та результативно допомогти людині, слід звернутися до професіоналів, які мають величезний досвід в сфері психології та наркології. Такими якостями володіють лікарі наркологічного центру “Принцип+”. Наші робітники з радістю запропонують вам декілька варіантів лікування героїнової наркоманії, а саме:

 • В стаціонарі – при застосуванні сімейних та групових терапій, за допомогою препаратів.
 • Кодування – дуже високоефективний метод, але застосовується, як допоміжний при комплексній терапії.

В наш час залежність від наркотичних та алкогольних речовин досить висока. Для того, щоб ваші рідні та близькі не потрапили у страшне коло наркозалежності, треба уважно ставитися один до одного, та звертати увагу на зміну поведінки. Лікування від опіатів необхідно довірити тільки професіоналам, тому що будь-яка недбалість може звести нанівець всі попередні зусилля. Основна мета терапії у нашому наркологічному центрі “Принцип+” полягає в індивідуальному підборі програми для кожного пацієнта. Адже зцілення від хвороби не полягає тільки на позбавленні від фізичної залежності, потрібна також допомога психологічна. Після проходження курсу, наші пацієнти спроможні усвідомити те, що життя прекрасне без допінгу.


 • м. Івано-Франківськ,
  вул. Целевича 16д

 • info@pryntsyp.if.ua

 • 0800 330 359
  viber alc alc
КОНСУЛЬТАЦІЯ ЛІКАРЯ