Реабілітаційний центр
у Івано-Франківську
0800 339 863 Приймаємо онлайн-заявки цілодобово
viber alc alc

Мова:

Лікування амфетамінового психозу

Лікування амфетамінового психозу

Амфетаміновий психоз

Амфетаміни призначаються для того, щоб активізувати роботу нервової системи, зняти навантаження з головного мозку і зняти надмірну напругу і втому. Коли під рукою виявляється настільки потужний стимулятор, дуже складно контролювати його нормоване застосування. Звідси і виникає амфетаміновий психоз, що стало справжньою проблемою для сучасного суспільства. Поки кількість хворих не така велика, але ця цифра з кожним роком тільки збільшується.

Особливості амфетамінового психозу

Принципово важливо помітити, що лікування амфетамінового психозу необхідно починати з перших днів, оскільки симптоматика вже на початкових етапах викликає підвищене занепокоєння. Надлишок енергії призводить до серйозних ускладнень, коли потрібно контролювати свої дії і рух. Дуже швидко на передній план виходить різка зміна настрою.

Людина, що страждає амфетамінового психозом, практично моментально спалахує від злості, але моментально вся агресія може зникнути, а їй на зміну прийде нестримна депресія або навіть паніка. Але це далеко не все прояви амфетамінового психозу – найстрашніше тільки попереду!

Йдеться, звичайно ж, про галюцинації, які стали, свого роду, візитною карткою цього захворювання. Людина починає бачити і чути те, чого насправді немає. Його долає страх за своє життя, тому з’являється манія переслідування і всілякі думки про те, що ось-ось станеться щось дуже страшне і жахливе.

Підсумовуючи все те, на що здатна людина, коли в його житті з’являється амфетаміновій психоз, можна прийти до висновку, що довго ця ситуація не може тривати. Настільки колосальний запас енергії, який з’являється на старті хвороби, згорає, немов сірник. В кінцевому рахунку, людина виснажує себе до межі. Фізично і психологічно він буде відчувати себе, немов вичавлена ганчірка. Такі амфетаміновий психоз наслідки здатний принести людині.

Коли необхідно братися за лікування амфетамінового психозу?

Лікарі настійно рекомендують – як тільки амфетаміновий психоз ознаки свої перші покаже, терміново потрібно мчати з людиною, що потрапили під його залежність, в лікарню. Це єдина можливість врятувати його і не дозволити його психіці впасти, як картковий будиночок. Кваліфікована медична допомога з подальшою реабілітацією – все це зможе повернути його до реального життя, яка не буде супроводжуватися настільки жахливими симптомами, про що було сказано раніше.


  • м. Івано-Франківськ,
    вул. Целевича 16д

  • info@pryntsyp.if.ua

  • 0800 339 863
    viber alc alc
КОНСУЛЬТАЦІЯ ЛІКАРЯ