Реабілітаційний центр
у Івано-Франківську
+38 (066) 790-06-05 Приймаємо онлайн-заявки цілодобово

Мова:

Алкогольний детокс

Алкогольний детокс

Детоксикація після алкоголю

Якщо систематично вживати спиртні напої, в організмі накопичуватимуться шкідливі речовини в такій кількості, що це кардинальним чином вплине на життя людини. Органи не витримають такого тривалого навантаження, тому неодмінно виникнуть ускладнення в їх роботі, чиї наслідки швидко спливуть на поверхню. Саме тому такий важливий алкогольний детокс, про що зараз ми і поговоримо.

Як проходить детоксикація після вживання алкоголю?

Головне завдання полягає в тому, щоб очистити організм від токсичних елементів, які формуються шляхом розпаду етилового спирту. Кращий варіант – повністю відмовитися від алкоголю, але якщо це занадто складно для людини, тоді після вживання спиртних напоїв повинна проводитися детоксикація організму від алкоголю наступними способами.

  1. Медикаментозне лікування. Абсорбенти, антигіпоксанти, сольові комплекси, вітаміни, седативні засоби, гепатопротектори – всі ці речовини допоможуть не тільки вивести з організму токсичні речовини, але також захистити нервову систему і печінку від деформації після надмірної порції спиртних напоїв.
  2. Програма детокс. Відвідуйте сауни та бані, визначте потрібний рівень фізичних вправ, розробіть спеціальну детокс дієту і займіться медитацією. Така детоксикація після алкоголю є вкрай популярною серед громадян, які змогли побороти алкогольну залежність. Більш того, дана програма містить менше протипоказань, оскільки тут не використовуються медикаментозні препарати.

Медична детоксикація – за і проти

Ще існує медіцінська детоксикація при алкоголізмі, яка досить широко застосовується. Вона являє собою інфузійну терапію (крапельницю), плазмаферез і озонотерапію. Безперечною перевагою є те, що дані процедури проводяться під строгим наглядом фахівців, тому будь-які ексцеси взагалі виключені. У той же час, щоб був проведений детокс організму при алкоголізмі, необхідно приїхати в лікарню і провести там якийсь час. Однак деякі клініки практикують медичну детоксикацію на дому, що дуже зручно.

КОНСУЛЬТАЦІЯ ЛІКАРЯ