Реабілітаційний центр
у Івано-Франківську
+38 (066) 790-06-05 Приймаємо онлайн-заявки цілодобово

Мова:

Алкогольна енцефалопатія

Алкогольна енцефалопатія

Завжди пам’ятайте, наскільки шкідливий алкоголь для організму людини. Це тільки на перший погляд здається модною розвагою, поки ще молоді роки. Мине не так багато часу, як ця розвага зміниться звичкою, далі залежністю і повною залежністю від спиртних напоїв. Думаєте, що постійні головні болі, блювотні рефлекси і стрімкі перепади температури – це все, чого Вам слід побоюватися? Найстрашніший удар підстерігає зовсім близько, і це проект алкогольна енцефалопатія, яка виникає у тих, хто звик вживати дюжину спиртних напоїв за один раз.

Чим небезпечна енцефалопатія для людини?

Це серйозне захворювання, яке може протікати в декількох формах – гострої і хронічної. Першими сигналами стануть запаморочення, роздвоєння картинки перед очима, галюцинації, підвищена стомлюваність, раптова сонливість, втрата контролю над ситуацією. Далі, коли клітини організму остаточно впадуть під натиском цієї недуги, прийдуть куди більш серйозні наслідки, аж до летального результату. Саме тому, як тільки помічається проект алкогольна енцефалопатія лікування повинно проходити без будь-яких зволікань.

Де можна вилікуватися від енцефалопатії?

Наш реабілітаційний центр «Принцип +» проводить індивідуальну лікувальну терапію з кожним пацієнтом, який потребує професійної медичної допомоги. Завдання полягає в тому, щоб мінімізувати вплив енцефалопатії на психіку людини, а далі поступово крок за кроком усувати цей недуг. Безумовно, людина, що страждає від даної хвороби, власноруч не погодиться на лікувальний курс. Саме тому тут принципову роль грає підтримка і ініціативність з боку близьких людей.

Для уточнення цікавої інформації щодо наданих послуг настійно рекомендується скористатися наведеними телефонними номерами. Пам’ятайте, що чим раніше почнеться проект лікування алкогольної енцефалопатії, тим швидше відбудуться позитивні зміни, які дозволять кардинально змінити життя. Відмовившись від хвороби і переставши бути в’язнем спиртних напоїв, Вам не доведеться знову мати справу з нездужанням, помутнінням розуму і з низкою безконтрольних дій, що викликають необгрунтовану агресію.

КОНСУЛЬТАЦІЯ ЛІКАРЯ