Реабілітаційний центр
у Івано-Франківську
0800 339 863 Приймаємо онлайн-заявки цілодобово
viber alc alc

Мова:

      Гаряча лінія допомоги

Потрібна допомога? Телефонуйте прямо зараз

 • Анонімно
 • Професійно
 • Цілодобово

Ми вам передзвонимо


Лікувaння aлкоголізму

Лікування алкоголізму в Івано-Франківську

Aлкоголь вважається найбільш популярним напоєм на гучних вечірках, причому, він обирається не тільки дорослими, але навіть відвертими дітьми. Останні вважають спиртні напої модними і затребуваними, але вони навіть не замислюються про те, до яких наслідків може привести це модне захоплення.

Aлкоголь вносить суттєві корективи в свідомість людини, дозволяючи йому відчувати себе більш розкуто і весело. Якщо перепити, а норма встановлюється для кожної людини індивідуально, то можна отримати серйозне отруєння і навіть втратити свідомість. Іноді вживання алкоголю закінчується летальним результатом. Ну що, все одно цей напій заслуговує уваги?

Давайте розглянемо кілька правдоподібних сценаріїв того, що може зробити алкоголь з людиною, якщо вчасно не пройти лікувaння від aлкоголізму у Івaно Франківську в центрі «Принцип +».

 1. Руйнування звичного життєвого укладу. Можна успішно забути про щасливу сім’ю, так само, як і щасливе дитинство малюка. Коли діти бачать, як батьки відверто зловживають спиртними напоями, це негативним чином відбивається на їхній психіці. Улюблена робота, комфортабельний будинок, зустрічі з друзями, подорожі – можна довго перераховувати те, що за секунду відніме aлкоголь. Цих радостей життя просто не стане, а їм на зміну прийде затяжна депресія, яка буде просити чергової дози, щоб трохи «відпустило».
 2. Деградація особистості. Людина почне погано виглядати, його думки будуть поплутаними, дії – погано координовані. Таке відчуття, ніби людина згасає на очах, але вона цього не зрозуміє, оскільки свідомість буде управлятися спрагою насититися черговою порцією алкоголю. Aлкоголіку простіше піти в запій, ніж усвідомити, що він вже зараз знаходиться на самому дні. Саме тому лікувaння алкоголізму у Івaно Франківську має здійснюватися негайно і за активного сприяння з боку родичів або близьких людей.
 3. Кримінальні дії. Згідно зі статистикою, переважна більшість злочинів відбувається під впливом aлкоголю. Людина просто відключає розумовий процес і відповідальність, а на їх місце приходять відвага і нескінченна віра в свою безкарність. Це може бути звичайною вуличною бійкою, а може закінчитися збройним пограбуванням або навіть вбивством.

Вартість лікувaння від aлкоголізму

Вартість комплексного лікування алкозалежності

Існує поширений стереотип щодо того, що на лікyвання aлкоголізму (Івaно-Франківськ) цiни встановлюються непомірно високі. Насправді, пропозиції від центру «Принцип +» демонструють досить лояльний принцип ціноутворення по відношенню до своїх клієнтів. Щоб отримати достовірну інформацію по конкретному випадку (лікування встановлюється індивідуально, з огляду на особливості людини і його «стаж»), рекомендується звернути увагу на спеціальну форму, де проводиться підрахунок вартості лікування aлкоголізму (Івaно-Франківськ) в нашому центрі.

При необхідності Ви можете проконсультуватися з менеджером, зателефонувавши за вказаними контактними телефонами. Ця можливість помітно розширює консультативну підтримку, дозволяючи отримати розгорнуту відповідь по кожному питанню, що цікавить. Пам’ятайте, що медична допомога не закінчується на одній консультації, тому якщо хтось із друзів або родичів потрапив в aлкогольну залежність, звертайтеся до нас, оскільки на лікувaння алкоголізму ціни будуть дуже демократичні.

Наслідки лікувaння від aлкоголізму

Це, мабуть, найголовніше – знати, що буде попереду. Світлом у кінці тунелю стане нормалізація фізичного та морального здоров’я, помітно ослабне, а потім і зовсім зникне хронічна депресія, звичне оточення буде здаватися набагато більш дружелюбним і радісним. Але це тільки мала частина того, що принесе комплексне лікувaння aлкоголізму (Івaно-Франківськ ), якщо підійти до реалізації даного задуму надзвичайно серйозно.

Повернутися до колишніх ділових відносин на роботі буде складно, але при належному розумінні і підтримки з боку колег це буде можливо. Відновити дружні зв’язки також вийде, оскільки друзі надалі будуть знати, що спиртні напої ніколи не приведуть до аналогічних чвар. Особисте життя може нарешті зітхнути з полегшенням, оскільки почнеться новий етап, який точно не слід випускати з уваги.

Сучасне лікування алкоголізму в Івано-Франківську

Поспішайте оформити заявку, поки на комплексне лікувaння aлкоголізму ціни пропонуються дуже вигідні. Команда реабілітаційного центру «Принцип +» професійно допомагає людям, які одного разу оступилися з вини алкоголю, але сповнені сил, щоб виправити допущену помилку. Трохи складніше буде з тими, хто, як і раніше дивиться на речі через пляшку спиртного. Проте, комплексне лікувaння aлкоголізму у Івaно Франківську завжди демонструє відмінний результат, у чому вже встигли переконатися багато українців!

Повернутися до колишніх ділових відносин на роботі буде складно, але при належному розумінні і підтримки з боку колег це буде можливо. Відновити дружні зв’язки також вийде, оскільки друзі надалі будуть знати, що спиртні напої ніколи не приведуть до аналогічних чвар. Особисте життя може нарешті зітхнути з полегшенням, оскільки почнеться новий етап, який точно не слід випускати з уваги.

Поспішайте оформити заявку, поки на комплексне лікування алкоголізму ціни пропонуються дуже вигідні. Команда реабілітаційного центру «Принцип +» професійно допомагає людям, які одного разу оступилися з вини алкоголю, але сповнені сил, щоб виправити допущену помилку. Трохи складніше буде з тими, хто, як і раніше дивиться на речі через пляшку спиртного. Проте,комплексне лікування алкоголізму у Івaно Франківську завжди демонструє відмінний результат, у чому вже встигли переконатися багато українців!

8 фактів зловживання алкоголем

Більш ніж в 10 разів збільшується схильність до суїциду

Практично половина вбивств відбувається під дією алкоголю.

Алкоголізм входить в трійку найбільш смертоносних захворювань, після серцево-судинних і онкології.

Збільшує ризик травмувати себе та інших осіб вдома, в транспорті або на роботі.

Може викликати аритмію або миттєву зупинку серця.

Багато молодих людей загинули внаслідок алкогольного отруєння.

Погіршує роботу мозку, стає причиною виникнення поліневритів, цирозу печінки, серцевих захворювань і виразки.

Тривалість життя чоловіків-алкоголіків в 70% випадків не перевищує 50 років.

Як вилікувати алкоголізм?

 • alc

  Зв'язатися з нами

 • alc

  Безкоштовна
  консультація

 • alc

  Огляд лікарем

 • alc

  Складання програми
  лікування

 • alc

  Підписання договору
  і розміщення у стаціонарі

Що входить в програму лікування?

Активність

Щоденна зарядка, заняття в групах на вулиці, спортивні ігри, розтяжка і інші оздоровчі процедури.

Навчання

Придбання нових знань, умінь і навичок в боротьбі із залежністю.

Благодійність

Кожен пацієнт клініки бере участь в різних акціях, постановках, благодійних концертах і заходах.

Психологічна робота

Набуття відчуття відповідальності за свої вчинки і думки, усвідомленості.

Праця

Повний контроль своєї життєдіяльності: догляд за собою і своїм житлом, приготування їжі, облаштування побуту і прибирання.

Творчість

Корекція психологічного стану за допомогою живопису та інших видів творчості. Позбавлення від страхів і комплексів, розвиток любові до себе справжнього і життя в гармонії.

Взаємодія

Участь в індивідуальному і груповому спілкуванні. Наявність батьківських груп, груп підтримки, заняття в підгрупах за статевою приналежністю за етапами проходження реабілітації.

Дисципліна

Життя за розкладом, наявність правил поведінки і відповідальності за їх порушення, робота над помилками. Поступова нормалізація життєвого розпорядку.

Відгуки


 • м. Івано-Франківськ,
  вул. Целевича 16д

 • info@pryntsyp.if.ua

 • 0800 339 863
  viber alc alc
КОНСУЛЬТАЦІЯ ЛІКАРЯ